dowolna

Domy z tarasem Zielona Góra - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

Rynek pierwotny

950 000 zł131,85 m² 7 205,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ager Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący parterowy z poddaszem nieużytkowym, o pow. użytkowej 132 m2 położony w ochli (8 km od centrum Zielonej Góry ), usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł186,53 m² 4 712,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy w trakcie budowy. Nieruchomość ta znajduje się w Ochli przy ulicy Bukowej, na niezwykle kameralnym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł79 m² 8 088,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   propozycja skierowana jest dla osób pragnących uciec od miejskiego gwaru W cenie mieszkania dom pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł99,78 m² 8 007,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż w zabudowie segmentowej położony na rodzinnym osiedlu z daleka od zgiełku miasta. Dom w stanie deweloperskim. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 200 000 zł207,10 m² 5 794,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:731 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykłą nieruchomość usytuowaną w Ochli przy ul. Stamma, wybudowaną w 1999 roku o powierzchni użytkowej 207,10m2 położonej na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 350 000 zł250 m² 13 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 4 ekskluzywnych Willi zlokalizowanych na prestiżowym Osiedlu Złote Piaski zlokalizowanym w Zielonej Górze domy gotowe do sprzedaży. Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł125 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   piękny dom Z ogródkiem na wynajem W ofercie wynajmu posiadamy 6 -pokojow y dom.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł369,54 m² 20,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:216 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 369,54 m2, położony na działce 216 m2 zlokalizowanej na Osiedlu Zastalowskim w Zielonej Górze. Lokalizacja i układ domu sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zacisze,Zielona Góra

1 480 000 zł203,20 m² 7 283,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Terra nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości, położonej na tonącym w zieleni osiedlu, zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym, otoczonym bajkowym ogrodem z mnóstwem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł79 m² 8 088,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:382 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   propozycja skierowana jest dla osób pragnących uciec od miejskiego gwaru W cenie mieszkania dom pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł87,62 m² 11 401,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Prezentujemy Państwu nowy dom na sprzedaż w zabudowie segmentowej położony na rodzinnym osiedlu z daleka od zgiełku miasta. Dom w stanie deweloperskim o powierzchni 87,62m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:856 m²

Są domy, które powstają z myślą o konkretnym stylu życia. Ta nieruchomość w Zielona Góra, a dokładniej w Przylepie, to propozycja dla osób, które szukają architektury.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł253 m² 5 411,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:675 m²

Nowa niższa cena! Dom wolnostojący, zadbany, idealny dla osób szukających swojego miejsca z klimatem i potencjałem inwestycyjnymna zielonym i cichym osiedlu na Jędrzychowie. W 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł144,79 m² 6 485,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   nowa inwestycja W raculi - dom W zabudowie dwulokalowej W ofercie sprzedaży dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Drzonków,Zielona Góra

795 000 zł122,81 m² 6 473,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:448 m²

Oferta zarezerwowana Przedstawiamy nowoczesny segment położony w eleganckiej, dwulokalowej inwestycji w Zielonej Górze - doskonałe miejsce dla rodzin poszukujących harmonii między komfortem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Sucha,Zielona Góra

1 050 000 zł131,18 m² 8 004,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 10.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Nowy projekt agat! 4 sypialnie + salon. Domy W cenie mieszkań, już od 599.000 zł. Kontynuacja osiedla - nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł124 m² 6 201,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z Ogrodem 124 m2 / 769 000 zł - Wpłać tylko 7 tys. zł - reszta przy odbiorze! Pow Domu 124 m2 Ogród od 360 m2 Cena od 6200 zł / m2 / 769 000 zł. Oferta bez prowizji biura! jeśli posiadasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Sucha,Zielona Góra

619 000 zł68,07 m² 9 093,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 5.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Domy W cenie mieszkań, już od 619.000 zł KONTYNUACJA OSIEDLA - NOWY ETAP BUDOWY - OSIEDLE ZŁOTE PIASKI! DOMY.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł170 m² 4 111,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 196 m²

Prezentujemy na sprzedaż przestronny dom w wiejskim klimacie idealny dla dwóch rodzin! Budynek jest usytuowany w dzielnicy Ochla wśród zabudowy jednorodzinnej w otoczeniu lasów. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Sucha,Zielona Góra

1 050 000 zł131,18 m² 8 004,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 10.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Nowy projekt agat! 5 sypialni + salon. Projekt domu został zmieniony i zamiast garażu posiada dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł133,37 m² 11 239,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferujemy Państwu wyjątkowy bliźniak położony na Chynowie - w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł110,82 m² 6 316,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nowoczesny Dom - Twoja Oaza Spokoju w Zielonej Górze-Jarogniewice 0%-Zadzwoń i umów się na spotkanie:   Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł104,20 m² 14 299,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:994 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny mieszczący się w Łężycy -spokojnej, malowniczej okolicy przy lesie. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 104,20 m.kw. Nieruchomość posadowiona jest na działce nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Sucha,Zielona Góra

649 000 zł79 m² 8 215,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 6.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Domy W cenie mieszkań, już od 619.000 zł KONTYNUACJA OSIEDLA - NOWY ETAP BUDOWY - OSIEDLE ZŁOTE PIASKI! DOMY.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł195,70 m² 7 148,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:699 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   dom wolnostojący 195,7mkw po generalnym remoncie - idealny dla rodziny lub pod inwestycję Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł112,38 m² 9 334,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Na sprzedaż piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok.112,38 m2 z działką o powierzchni 335 m2 usytuowany na kameralnym osiedlu zlokalizowanym w Zielonej Górze-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł100 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   parterowe domy W zabudowie bliźniaczej W łężycy Oferujemy domy parterowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł295,80 m² 4 050,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 295,8 m , który łączy solidne wykonanie, ponadczasowe materiały oraz ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł197,53 m² 3 543,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:509 m²

Dom wybudowany w latach 80-tych w technologii tradycyjnej, położony na jednym ze wzniesień na osiedlu Jędrzychów. Idealne, zaciszne miejsce dla rodziny lub do wykorzystania na inne cele (hotel.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł253 m² 8 893,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 584 m²

Oferuję do sprzedaży odrestaurowaną w 2023 roku posiadłość wiejską położoną pod Zieloną Górą. Dworek wybudowano w 1765 roku i pierwotnie pełnił on funkcję domu opieki. Koncepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł127 m² 6 921,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:744 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   propozycja skierowana jest dla osób pragnących uciec od miejskiego gwaru A mieszkać W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł369,54 m² 2 432,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:216 m²

Nowa! super atrakcyjna cena!</ B> Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 369,54 m2, położony na działce 216 m2 zlokalizowanej na Osiedlu Zastalowskim w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mieczykowa

Jędrzychów,Zielona Góra

2 645 000 zł243 m² 10 889,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Tylko tutaj taka oferta - nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Twoje em, oferuje do sprzedaży energooszczędny, inteligentny dom wolnostojący - w świetnej lokalizacji - Jędrzychów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podgórna

Centrum,Zielona Góra

890 000 zł106 m² 8 380,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na Łężycy, na skraju miasta i ciszy, wyrósł niezwykły dom, który nie podąża ślepo za dawno opatrzonym standardem królującym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podgórna

Centrum,Zielona Góra

890 000 zł106 m² 8 380,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości W Łężycy, na skraju miasta i ciszy, wyrósł niezwykły dom, który nie podąża ślepo za dawno opatrzonym standardem królującym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Morelowa

Morelowe,Zielona Góra

899 000 zł334 m² 2 688,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:935 m²

Oferta zablokowana Dom z gotowym projektem na ul. Morelowej. *** 0% prowizji od kupującego **** Ogród zimowy oraz podjazd na 2 auta. Budynek gospodarczy/domek dla gości na terenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Nowy Kisielin,Zielona Góra

979 000 zł89 m² 10 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni około 89,02 m2, stanowiący część eleganckiego bliźniaka. Zlokalizowany w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

1 299 000 zł119 m² 10 916 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Zmiana ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu wolnostojącego na osiedlu Braniborskim, zlokalizowanego na wzgórzu, w zielonej i spokojnej części centrum Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Drzonków,Zielona Góra

795 000 zł130 m² 6 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Zielonej Górze, dzielnicy Drzonków. Dom położony jest w centralnej lokalizacji dzielnicy Drzonków, znajduje się przy samej drodze. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

1 599 999 zł176 m² 9 101,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy atrakcyjny i niezwykle przestronny dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym- posadowiony na działce o powierzchni 1000 m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Jędrzychów,Zielona Góra

1 550 000 zł221 m² 7 013,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Nowoczesny bliźniak w prestiżowej lokalizacji - Jędrzychów. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej w przybliżeniu 220 m2 , położony.