dowolna

Luksusowe mieszkania Zielona Góra - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielona Góra

Słowackiego,Zielona Góra

980 000 zł156 m² 6 263,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowy apartament Z przepięknym widokiem Mieszkanie usytuowane na II piętrze w trzylokalowym budynku na os. Słowackiego. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe, ogródek oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

499 900 zł61 m² 8 235,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Tylko u nas! Do negocjacji. Szukasz przemyślanie urządzonego mieszkania z dużym, wygodnym salonem? To jest to! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrojowa

Zdrojowe,Zielona Góra

2 500 zł44 m² 57,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzien Dobry, mam do wynajęcia od zaraz bardzo funkcjonalne i nowocześnie urządzone mieszkanie dla 2 osob : duzo zorganizowanego miejsca na składowanie w postaci szaf, wysokiej jakości meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Zielona Góra,lubuskie

650 000 zł74 m² 8 831,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Strumykowej 26 Mieszkanie znajduje się na wysokim parterzew niskim bloku, posiada pow. 73,6 m.kw. i składa się z salonu połączonego z jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Zielona Góra,lubuskie

599 000 zł65 m² 9 259,55 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam, sprzedam 3-pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu 22 m2 z wyjściem na dużą loggię 6 m2, 2 pokoi (sypialnia 12.5 m2 oraz pokój dziecięcy 9.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Dolina Zielona,Zielona Góra

565 000 zł62 m² 9 186,99 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

-ID4q139.html

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Centrum,Zielona Góra

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, blok Z windą, miejsce postojowe - ul. Moniuszki! Jest możliwość wynajęcia za dodatkową opłatą miejsca postojowego w hali pod budynkiem! Mieszkanie o pow. 43,00m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Zielona Góra

2 550 zł56 m² 45,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pięknie zaaranżowany i wyposażony apartament w budynku zacisze park - po prostu wejdź i zamieszkaj - w pełni umeblowane mieszkanie położone na II piętrze przy ul. Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Centrum,Zielona Góra

2 700 zł59 m² 46,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe położone w nowym bloku przy Jana z Kolna w Zielonej Górze. Układ pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem do ogródka, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zacisze

Zacisze,Zielona Góra

1 650 zł23 m² 73,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zaaranżowane przez projektanta i kompletnie wyposażone, położone w cudnym, kameralnym miejscu - na terenie Zacisze Park. PO prostu wejdź I zamieszkaj - mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Centrum,Zielona Góra

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowe mieszkanie, nowy blok Z windą, miejsce postojowe - ul. Moniuszki! Jest możliwość wynajęcia za dodatkową opłatą miejsca postojowego w hali pod budynkiem! Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wypoczynek

Piastowskie,Zielona Góra

1 700 zł38 m² 45,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 usytuowana na 3 piętrze niskiego bloku zlokalizowanego przy ul. Wypoczynek w Zielonej Górze. Mieszkanie ciepłe jasne i ustawne. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszczyka

Zielona Góra,lubuskie

330 000 zł51 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania w Zielonej Górze. Nieruchomość o powierzchni 50,6 m2 zlokalizowane przy ulicy Waszczyka. Znajduje się ono na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Jędrzychów-osiedle Kwiatowe- dostępne od 18 czerwca. Możliwość wynajmu również na krótki okres. Lokal mieszkalny idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieczykowa

Jędrzychów,Zielona Góra

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania bezczynszowego położonego w Zielonej Górze na osiedlu Kwiatowym na Jędrzychowie. Mieszkanie o metrażu ok. 40 m2, położone na niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecia,Zielona Góra

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne i zadbane mieszkanie położone na 10 piętrze wieżowca na os. Tysiąclecia. Piękny widok z okien gratis ;) mieszkanie dostępna od 07 lipca; mamy klucze. Układ: przestronny pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Łężyca,Zielona Góra

650 000 zł82 m² 7 897,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Powrócił do sprzedaży jeden bliźniak w II etapie przy ulicy Łężyca- geodetów Zielona Góra Ostatni wolny lokal - 13a/1 - 650 000,00 zł - działka 241,65 mkw Wszystkie informacje dostępne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podgórna

Wazów,Zielona Góra

589 900 zł55 m² 10 725,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Z nami nie płacisz prowizji, a zyskujesz profesjonalna usługę i obsługę całego procesu nabywania Twojego wymarzonego miejsca na ziemi! Ta wyjątkowa oferta jest skierowana do osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Wazów,Zielona Góra

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania - Pod Klucz! Z przyjemnością prezentujemy Państwu niezwykle atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, które przeszło kapitalny remont. Ta wyjątkowa nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 39 m2 usytuowane na 5 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku w 2024 roku zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Aquarium,Zielona Góra

489 000 zł44 m² 11 008,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 2pokojowe na III piętrze w budynku z windą z 2014 roku o pow. 41,7 m2 usytuowane na osiedla Aquarium w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

727 500 zł56 m² 12 991,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55,23m2 usytuowanena II piętrze w centrum Zielonej Góry. Nowe budownictwo- budynek oddany w 2020roku, istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Słowackiego,Zielona Góra

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 39 m2 składający się z 2 niezależnych pokoi, usytuowany na wysokim parterze budynku zlokalizowanego przy Al. Juliusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zielona Góra

Wygoda,Zielona Góra

920 000 zł90 m² 10 243,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

U nas kupujący nie płaci prowizji, a zyskuje profesjonalną obsługę na każdym etapie procesu zakupu swojego miejsca na ziemi! Gorąco polecam! To wyjątkowa oferta dla bardzo wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zacisze

Zacisze,Zielona Góra

1 500 zł23 m² 66,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

450 000 zł57 m² 7 839,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana w trakcie realizacji! klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie W kamienicy W zielonej górze. Mieszkanie o pow. 57,4 m2 położone jest na parterze dwukondygnacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Centrum,Zielona Góra

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*rezerwacja* Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego apartamentu w centrum miasta przy ul. Mikołaja Kopernika 7 w Zielonej Górze. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 44 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku w 2024 roku zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Geodetów

Zielona Góra,lubuskie

795 000 zł96 m² 8 255,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze niskiego apartamentowca przy ul. Geodetów w Zielonej Górze. Lokal mieszkalny posiada powierzchnię 96,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Słowackiego,Zielona Góra

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Piastowskie,Zielona Góra

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Witam serdecznie, bezpośrednio sprzedam słoneczne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Piastowskim, przy ulicy Krasickiego z komfortowym, zadaszonym balkonem. Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Centrum,Zielona Góra

473 000 zł48 m² 9 854,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bardzo ładne mieszkanie po całkowitym remoncie blisko centrum a jednocześnie znajduje się w otoczeniu terenów zielonych. Lokal mieszkalny na 1 piętrze z balkonem od zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pod Filarami

Centrum,Zielona Góra

719 000 zł87 m² 8 264,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta bezpośrednio od właściciela: na sprzedaż przestrzenny nowoczesny apartament w ścisłym centrum Zielonej Góry (pod Filarami) z wejściem bezpośrednio z deptaka. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Wazów,Zielona Góra

495 000 zł65 m² 7 662,54 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na os. Wazów W zielonej górze. Mieszkanie o pow. 64,6 m2 znajduje się na IX piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Podgórnej. Z mieszkania mamy fantastyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrojowa

Zdrojowe,Zielona Góra

2 100 zł41 m² 50,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie usytuowane przy ulicy zdrojowej O pow. 41,32 m.kw. NA 2 piętrze apartamentowca Z windą. Układ: 1) salon z aneksem kuchennym, 2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

439 900 zł42 m² 10 486,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż ciekawie urządzone mieszkanie na nowoczesnym osiedlu apartamentowców w Łężycy z widokiem na las i prywatnym miejscem parkingowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Wazów,Zielona Góra

495 000 zł65 m² 7 662,54 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji! 3 pokojowe mieszkanie na os. Wazów W zielonej górze. Mieszkanie o pow. 64,6 m2 znajduje się na IX piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolina Zielona

Dolina Zielona,Zielona Góra

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie 3 pokojowe, położone na parterze domu jednorodzinnego, w świetnej lokalizacji na osiedlu Dolina Zielona. Nieruchomość po generalnym remoncie. W domu zostały wydzielone 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

439 000 zł53 m² 8 270,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz wygody, ale i spokoju, zieleni i możliwości odpoczynku po pracy? Ta oferta jest dla Ciebie! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Łężyca,Zielona Góra

630 000 zł82 m² 7 654,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

II etap osiedla przy ulicy Łężyca- geodetów Zielona Góra Przedstawiamy ofertę lokali mieszkalnych z ogrodami i miejscami postojowymi w kameralnej inwestycji przy ulicy Łężyca-Geodetów.