dowolna

Mieszkania wyremontowane Zielona Góra - Oferty sprzedaży i wynajmu

196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Wazów,Zielona Góra

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia słoneczne i ustawne2- pokojowe mieszkanie położone na ul. Dolnej w niskim bloku na osiedlu Wazów! Powierzchnia użytkowa mieszkania 50m2. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obywatelska

Centrum,Zielona Góra

1 900 zł38 m² 50,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego przy ul. Obywatelskiej 37a w Zielonej Górze. Mieszkanie położone na 2 piętrze w nowoczesnym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - atrakcyjny, 2-pokojowy apartament - łężyca - rezerwacja Piękny apartament o powierzchni 43mkw, składający się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym,pokoju,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

579 000 zł51 m² 11 319,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na II piętrze w bloku z windą w Łężycy Z przyjemnością przedstawiam Państwu to urokliwe, komfortowe mieszkanie, które znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Morelowe,Zielona Góra

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - urokliwe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu morelowym Słoneczne, zadbane mieszkanie o powierzchni 39 mkw składające się z przestronnego pokoju dziennego, jasnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

484 000 zł61 m² 7 986,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje od. Pomorskie! Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości! Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości Biuro nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

640 000 zł54 m² 11 779,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 55 m2 z usytuowane na 1 piętrze niskiego apartamentowca z 2018 roku w dzielnicy- łężyca w Zielonej Górze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rzeźniczaka

Źródlane,Zielona Góra

615 000 zł73 m² 8 431,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Klimatyzowane 3-pokojowe jasne mieszkanie Z dwoma balkonami, ul. F. Rzeźniczaka Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie pośrednika ponosi właściciel nieruchomości Mieszkanie 2-poziomowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zacisze,Zielona Góra

559 000 zł74 m² 7 523,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni74,3 usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku, zlokalizowanego w Zielonej Górze na osiedlu Zacisze, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łużyckie,Zielona Góra

395 000 zł50 m² 7 868,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie trzypokojowe położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wystarczy wstawić meble i można zamieszkać! układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiśniowa

Zielona Góra,lubuskie

1 550 zł25 m² 61,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka dostępna od zaraz dla pierwszego najemcy po remoncie. Lokal o bardzo wygodnym kwadratowym układzie, położony przy ul. Wiśniowej w dobrze usytuowanej okolicy, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumykowa

Zdrojowe,Zielona Góra

1 800 zł52 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 52,10 m2 składający się z 2 niezależnych pokoi, usytuowany na wysokim parterze budynku zlokalizowanego przy ulicy Strumykowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

785 000 zł94 m² 8 395,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - blisko lasu! Oferujemy wyjątkowe mieszkanie, idealne dla rodzin oraz osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obywatelska

Centrum,Zielona Góra

510 000 zł46 m² 11 015,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie 2- pokojowe położone przy ulicy Obywatelskiej Lokal jest położony na 4 piętrze 5- piętrowego budynku z windą z dala od głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cyryla i Metodego

Piastowskie,Zielona Góra

312 500 zł30 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie. Mieszkanie o pow. 30,0 m2 znajduje się na VI piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Cyryla i Metodego. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Przylep-Strażacka

Przylep,Zielona Góra

440 000 zł118 m² 3 736,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Duże przestronne mieszkanie z potencjałem w okazyjnej cenie! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 117,76m2, zlokalizowane w Zielonej Górze przy ulicy Przylep-Strażacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lisia

Centrum,Zielona Góra

2 999 zł61 m² 49,16 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, pełne światła mieszkanie z ogromnym tarasem Zielona Góra, ul. Lisia Dostępne od 1 kwietnia! Bezpośrednio wynajmę nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Tysiąclecia,Zielona Góra

379 000 zł40 m² 9 587,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na os. Tysiąclecia W zielonej górze. Mieszkanie o pow. 39,53 m2 położone jest na III piętrze w niskim bloku na Osiedlu Tysiąclecia. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumykowa

Zdrojowe,Zielona Góra

649 000 zł73 m² 8 914,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferujemy państwu do sprzedaży urządzone 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze niskiego bloku przy ul. Strumykowej W zielonej górze. Mieszkanie o pow. 72,80 m.kw. składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Centrum,Zielona Góra

790 000 zł56 m² 14 107,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Luksusowe mieszkanie W centrum Mieszkanie zlokalizowane w centrum Zielonej Góry przy ulicy Jana Matejki 21, od strony ul. Podgórnej. Dwupokojowe klimatyzowane mieszkanie o pow. 56m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrojowa

Zdrojowe,Zielona Góra

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 44 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku w 2024 roku zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obywatelska

Centrum,Zielona Góra

2 000 zł38 m² 53,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Zdrojowe,Zielona Góra

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

>super oferta dla wymagających klientów - apartamentowiec przy strumykowej< do wynajęcia przyjemnie urządzone, jasne i odnowione mieszkanie dwupokojowe bloku przy ul. Strumykowej. Budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Centrum,Zielona Góra

2 050 zł36 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania znajdującego się na drugim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Dużym atutem jest lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Łużyckie,Zielona Góra

420 000 zł41 m² 10 194,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie O powierzchni 41,20m2. Nieruchomość oferuje komfortowy układ pomieszczeń: - ustawny salon z wyjściem na balkon, - oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zastalowskie,Zielona Góra

269 000 zł29 m² 9 372,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Os.Zastalowskim - możliwa zamiana na podobne w bloku z windą Oferujemy do sprzedaży komfortową kawalerkę, usytuowaną na osiedlu Zastalowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Braniborskie,Zielona Góra

430 000 zł57 m² 7 543,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na Osiedlu Braniborskim Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 57 m2, składającego się z pokoju dziennego, jasnej kuchni, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

364 000 zł36 m² 10 027,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż ustawne, słoneczne, świeżo wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, usytuowane na 3 piętrze bloku wielorodzinnego. Mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Źródlane,Zielona Góra

515 000 zł54 m² 9 487,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,28 m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą. Ta nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Przyjaźni,Zielona Góra

499 000 zł64 m² 7 845,91 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze. EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie 3-pokojowe w bloku o powierzchni użytkowej 63,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Zdrojowe,Zielona Góra

499 000 zł54 m² 9 189,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania na sprzedaż. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku przy ul. Strumykowej. Lokal ma powierzchnię 54,3m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obywatelska

Centrum,Zielona Góra

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* rezerwacja* Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego przy ul. Obywatelskiej 25 w Zielonej Górze. Mieszkanie położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszczyka

Tadeusza Kościuszki,Zielona Góra

404 900 zł45 m² 9 058,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

*umowa przedwstępna* Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Jerzego Waszczyka 3 w Zielonej Górze. Mieszkanie: na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyków

Centrum,Zielona Góra

379 000 zł48 m² 7 962,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* rezerwacja * Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Energetyków 20 w Zielonej Górze. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agrestowa

Zacisze,Zielona Góra

580 000 zł60 m² 9 602,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,4 m z balkonem, położone na parterze. Nieruchomość znajduje się w lubianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przyjaźni,Zielona Góra

450 000 zł61 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Atrakcyjne 3 pokoje do wprowadzenia. Nie szukaj dalej! oferta tylko W metrohouse! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

479 900 zł49 m² 9 834,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe po generalnym remoncie - czeka na nowego nabywcę - nigdy nie zamieszkałe po remoncie! Mieszkanie składa się z: -przedpokoju - ok. 4m2 -dużego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności

Centrum,Zielona Góra

499 000 zł81 m² 6 145,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w samym centrum miasta. Ta perełka znajduje się na 2 piętrze kamienicy przy ul. Jedności. Mieszkanie o powierzchni 81,20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

385 000 zł46 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż zadbane, niezwykle przytulne mieszkanie w bloku po termomodernizacji, z 2 windami. Klatki schodowe są odnowione, na każdym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zacisze,Zielona Góra

599 000 zł74 m² 8 061,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni74,3 usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku, zlokalizowanego w Zielonej Górze na osiedlu Zacisze, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Władysława IV

Wazów,Zielona Góra

499 900 zł47 m² 10 727,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Z nami nie płacisz prowizji! Za to masz komfort opieki profesjonalistów nad kompletnym procesem zakupu Twojej wymarzonej nieruchomości! Ta nieruchomość jest idealnym wyborem dla osób ceniących sobie.