dowolna

Mieszkania wyremontowane Zielona Góra - Oferty sprzedaży i wynajmu

196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

450 000 zł61 m² 7 413,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,70 m2, na III piętrze w niskim bloku na os. Pomorskim zielonejgóry. Układ pomieszczeń: -salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

585 000 zł51 m² 11 381,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta w biurze prospace Właściciel wystawia fakturę vat, kupujący jest zwolniony z podatku pcc Na sprzedaż świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plac Jana Matejki

Zielona Góra,lubuskie

2 900 zł45 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem nowoczesne, bardzo komfortowe mieszkanie położone w apartamentowcu na pl. Matejki 21 w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł50 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemypaństwu do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50,50 m.kw. NA ul. Batorego - 4 piętro. Opis Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

659 000 zł63 m² 10 527,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy państwu do sprzedaży zadbane I przestronne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na X piętrze, w niedalekim sąsiedztwie szpitala, uniwersytetu zielonogórskiego! układ mieszkania: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumykowa

Zdrojowe,Zielona Góra

2 300 zł76 m² 30,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ulicy Strumykowej. Mieszkanie znajduje się na parterze posiada pow. 76,5 m.kw. składa się z salonu połączonego z jasną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sulechowska

Zielona Góra,lubuskie

645 000 zł97 m² 6 635,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane nieopodal ulicy Sulechowskiej. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, przedpokoju, dużego salonu, kuchni oraz łazienki. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

3 500 zł94 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego 4-pokojowego mieszkania przy ul. Tadeusza Zawadzkiego ,zośki" 42b w Zielonej Górze. Mieszkanie: na powierzchnię 94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

342 200 zł36 m² 9 532,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Cenisz sobie spokój i komfort lokalizacji? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, na popularnym zielonogórskim osiedlu. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

330 280 zł36 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na os.PIASTOWSKIM W ZIELONEJ GÓRZE. Idealna oferta pod inwestycję! Mieszkanie o powierzchni 35,9m2 położone na III piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Wazów,Zielona Góra

339 900 zł33 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2-pokojowe mieszkanie na ul. Podgórnej W zielonej górze. W pełni wyposażone I umeblowane. ***gotowe do zamieszkania*** idealna oferta pod inwestycję: pod wynajem długoterminowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Centrum,Zielona Góra

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* rezerwacja * Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego apartamentu w centrum miasta przy ul. Stanisława Moniuszki 9b w Zielonej Górze. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Zielona Góra,lubuskie

2 650 zł56 m² 47,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zadbane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Zielonej Górze. Idealne dla pracującej pary lub rodziny. Słoneczne mieszkanie na parterze z estetycznym wnętrzem znajduje się na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Zdrojowe,Zielona Góra

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji >super oferta dla wymagających klientów - apartamentowiec przy strumykowej< do wynajęcia przyjemnie urządzone, jasne i odnowione mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

359 000 zł38 m² 9 472,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy na sprzedaż przytulne 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane na bardzo dobrze zurbanizowanym Osiedlu Piastowskim. Lokal znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku przy ul. Zawadzkiego Zośki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Słoneczne,Zielona Góra

265 000 zł35 m² 7 593,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz inwestycji lub swojego pierwszego M - świetna lokalizacja, i piętro, budynek z cegły po remoncie - gorący towar ;) układ pomieszczeń: (przedstawiony na załączonym rzucie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obywatelska

Centrum,Zielona Góra

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*rezerwacja* Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego przy ul. Obywatelskiej 37a w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielona Góra

Nowy Kisielin,Zielona Góra

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia dwupoziomowy apartament Z ogródkiem Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu nowego, przestronnego apartamentu w budynku dwurodzinnym. Na parterze funkcjonalna, otwarta strefa dzienna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zacisze,Zielona Góra

399 000 zł52 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52,5m2 usytuowane naiv piętrze niskiego budynku, zlokalizowanego w Zielonej Górze na osiedlu Zacisze,w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Pomorskie

Pomorskie,Zielona Góra

399 000 zł48 m² 8 227 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przepięknie zaaranżowane 2 pokojowe mieszkanie w bloku na osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze. Lokal mieszkalny znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana z Kolna

Centrum,Zielona Góra

2 100 zł45 m² 46,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego przy ul. Jana z Kolna 12C w Zielonej Górze. Mieszkanie: na powierzchnię 44m2 składają się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boczna

Jędrzychów,Zielona Góra

719 000 zł73 m² 9 810,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania z ogrodem i garażem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 73,29 mkw oraz 100 mkw ogrodem w spokojnej okolicy blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obywatelska

Centrum,Zielona Góra

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego przy ul. Obywatelskiej 37a w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze budynku wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrajna

Zielona Góra,lubuskie

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka atrakcyjna lokalizacja ulica Skrajna! Mieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z pokoju, odrębnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Do mieszkania przynależy piwnica. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Czarkowo,Zielona Góra

579 000 zł51 m² 11 264,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z tarasem w nowym bloku na Łężycy w Zielonej Górze. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Zielona Góra

Wazów,Zielona Góra

728 000 zł68 m² 10 676 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż przytulne, wygodne i słoneczne mieszkanie w centrum Zielonej Góry. Na powierzchni użytkowej 66,5 m2 rozdysponowano salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 600 zł42 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe Z miejscem postojowym W centrum -przy najmie długoterminowym możliwość negocjacji ceny- do wynajęcia jasne, komfortowe, pachnące nowością mieszkanie usytuowane w nowo oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kiełpin

Kiełpin,Zielona Góra

169 000 zł41 m² 4 121,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękne i ustawne mieszkanie 1 pokojowe z ogródkiem na parterze, pachnące nowością po kapitalnym remoncie i niskimi kosztami utrzymania przy ul. Kiełpin 28a Nowa dzielnica Zielona Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Centrum,Zielona Góra

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem piękne rozkładowe 80 metrowe mieszkanie po generalnym remoncie w ścisłym centrum Deptaka w Zielonej Górze. Nieruchomość usytuowana jest w okolicy Teatru Lubuskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowy 2 pokojowy apartament W wysokim standardzie położony W centrum + miejsce W hali garażowej Do wynajęcia apartament położony na pierwszym piętrze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł56 m² 44,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Umeblowany 3 pokojowy apartament Z klimatyzacją blisko lasu Do wynajęcia apartament zlokalizowany w bloku z 2022roku na osiedlu Czarkowo, łężyca-Ciesielska. Budynek położony na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łężyca-Willowa

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł54 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowany I wyposażony 3 pokojowy apartament Z klimatyzacją I widokiem na las Do wynajęcia apartament położony na pierwszym piętrze niskiego budynku z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Łężyca,Zielona Góra

585 000 zł50 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta w biurze prospace Na zdjęciach mieszkanie z poprzedniej realizacji właścicieli o niemal identycznym układzie. Nowe mieszkanie dostępne od kwietnia. Na sprzedaż świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Łużyckie,Zielona Góra

1 600 zł36 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu bardzo przytulne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane na os. Łużyckim nieopodal ścisłego centrum. Mieszkanie ma powierzchnię 36,40m2 i składa się z dwóch pokoi: sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słoneczne,Zielona Góra

276 000 zł35 m² 7 908,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Godlewskiego

Piastowskie,Zielona Góra

749 000 zł73 m² 10 311,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego położonego w apartamentowcu przy ul. Zbyszka Godlewskiego! Przedstawiamy Państwu przestronne, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł48 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem komfortowe, bardzo przytulne mieszkanie przy ul. Żołnierzy 2 Armii w Zielonej Górze. Bardzo dobra lokalizacja oraz komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

445 000 zł62 m² 7 235,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! oferta zablokowana W trakcie realizacji! oferujemy państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na os. Piastowskim. Opis: mieszkanie posiada pow. 61,50 m.kw. znajduje się na 3-piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Suwalska

Mazurskie,Zielona Góra

2 400 zł47 m² 50,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu - os. Mazurskie Mieszkanie dostępne `od zaraz` Mieszkanie o powierzchni 47,07 m2 położone w nowym bloku na os. Mazurskim. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Słoneczne,Zielona Góra

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do sprzedaży bez pośrednika i prowizji trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 usytuowane na parterze w czteropiętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Leśne,Zielona Góra

473 600 zł53 m² 8 867,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Duże 2 pokojowe mieszkanie Z całym wyposażeniem na os. Leśnym Oferowane mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, trzypiętrowego budynku z roku 2008 na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij