dowolna

Mieszkania wyremontowane Zielona Góra - Oferty sprzedaży i wynajmu

197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

197 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe po remoncie nowa cena! Oferujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie usytuowane w centrum miasta. Na powierzchni 48m2 rozmieszczono salon z wyjściem na balkon, dwie ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

230 000 zł30 m² 7 796,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka przy uniwersytecie W ofercie biura proponujemy Państwu funkcjonalna kawalerkę usytuowaną na parterze. Na powierzchni 29,50m2 rozmieszczono duży pokój, aneks kuchenny, łazienkę z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

285 000 zł39 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje W niskim bloku Z cegły W ofercie sprzedaży biura proponujemy państwu bardzo ładne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku. Na powierzchni 39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

365 000 zł57 m² 6 403,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe W niskim bloku W ofercie biura proponuje Państwu spółdzielczo własnościowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku. Na powierzchni 57m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy państwu do wynajęcia przytulną kawalerkę położoną W centrum miasta - ulica krzywoustego. Mieszkanie o pow. 30,00 m.kw. składa się z jednego pokoju, oddzielnej, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Morelowe

Morelowe,Zielona Góra

295 000 zł46 m² 6 413,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie W zielonej górze Słoneczne mieszkanie o powierzchni 46 mkw składające się z przestronnego pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morelowa

Morelowe,Zielona Góra

275 000 zł44 m² 6 278,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowa niższa cena! Mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie, położone na IV piętrze niskiego bloku na os. Morelowym. Jasne, słoneczne i przestronne, z zielonym widokiem z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

340 000 zł73 m² 4 664 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,9 m2, położone na ulicy Lisiej w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 10-cio piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Łużyckie

Łużyckie,Zielona Góra

1 600 zł29 m² 54,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna kawalerka Z garderobą na os. Łużyckim, z pełnym wyposażeniem. Jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 29,34 m2 składa się z pokoju z wyjściem na balkon, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 30 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku zlokalizowanego na Osiedlu Piastowskim. Do mieszkania przynależy balkon. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Władysława IV

Zielona Góra,lubuskie

1 000 zł18 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 18 m2 zlokalizowaną w bloku w Zielonej Górze przy ul. Władysława IV. Władysława IV na 9 piętrze wieżowca Z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowany I wyposażony 2 pokojowy apartament W ścisłym centrum miasta Z miejscem postojowym W hali garażowej Do wynajęcia apartament położony na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

450 000 zł84 m² 5 363,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 83,90m2. Posiadamy również na sprzedaż garaż położony ok. 100m od budynku w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorskie,Zielona Góra

359 997 zł49 m² 7 346,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Trend House Nieruchomości oferuje Państwu piękne mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 49 m2, usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku w Zielonej Górze (os.Pomorskie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winnica

Winnica,Zielona Góra

340 000 zł73 m² 4 663,92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Podpisana umowa przedwstępna! Biuro Trend House Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,9 m2. Lokal usytuowany jest na 5 piętrze wysokiego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osadnicza

Zielona Góra,lubuskie

310 000 zł52 m² 5 996,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu młodzieżowiec W zielonej górze. Mieszkanie o pow. 51,7 m2 położone na parterze niskiego bloku z cegły, zlokalizowanego na terenie jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niecała

Zielona Góra,lubuskie

1 830 zł85 m² 21,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego, komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 85m2 w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Słoneczne,Zielona Góra

279 600 zł47 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji! mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu słonecznym W zielonej górze - ul. Okulickiego. Mieszkanie o pow. 46,6 m2 położone na VI piętrze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Morelowe,Zielona Góra

290 000 zł44 m² 6 621 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie, położone na IV piętrze niskiego bloku na os. Morelowym. Jasne, słoneczne i przestronne, z zielonym widokiem z okien. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

213 000 zł28 m² 7 607,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana w trakcie realizacji! słoneczne 2 pokojowe mieszkanie - osiedle piastowskie Tylko u nas! Mieszkanie o powierzchni 28 m2 położone jest na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Zielona Góra

335 000 zł48 m² 6 935,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupkojowe mieszkanie po remoncie, w centrum zielonej góry, w pobliżu starówki. Mieszkanie o pow. 48,3 m2 położone na I piętrze I piętrowej kamienicy w centrum Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łężyca-Ciesielska

Zielona Góra,lubuskie

1 800 zł38 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowe umeblowany I wyposażony 2 pokojowy apartament obok lasu Do wynajęcia nowy apartament położony na trzecim piętrze niskiego budynku z widną z 2022 roku przy ul Łężyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zastalowskie

Zastalowskie,Zielona Góra

369 000 zł61 m² 6 009,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2pok, 61,4M2, ulica konsruktorów, os. Zastalowskie Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Nieruchomość o powierzchni 61,4m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrajna

Morelowe,Zielona Góra

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 30m2 zlokalizowaną na parterze w bloku w Zielonej Górze przy ul. Skrajnej, os. Morelowe. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąska

Centrum,Zielona Góra

1 800 zł40 m² 44,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne sierpnia Oferujemy Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z antresolą zlokalizowane na II i III piętrze w budynku z windą o nazwie *villa Focus*przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Zielona Góra,lubuskie

309 000 zł46 m² 6 732,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gustowne 2 pokoje! po remoncie! ul. Ptasia! oferujemy państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze w niskim bloku! układ mieszkania: na powierzchni 45,9 M2 rozmieszczono:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czarkowo

Czarkowo,Zielona Góra

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czynsz I media W cenie Całkowity koszt najmu kawalerki to 1.900 zł przy jednej osobie. Przy dwóch osobach koszt najmu 2.000 zł. Czynsz, prąd i podstawowy pakiet telewizji wliczone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

333 000 zł51 m² 6 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania. Lokal położony na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Stan budynku bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4 pokojowe mieszkanie w niskim bloku z cegły położone na parterze. - układ pomieszczeń: pokój dzienny z wyjściem na balkon skierowany na zachód, 3 sypialnie (w tym dwie skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszczyka

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł68 m² 29,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 67,92 m2, zlokalizowane przy ulicy Jerzego Waszczyka w Zielonej Górze. Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przyjaźni,Zielona Góra

2 390 zł47 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękny jasny niewielki domek w samym centrum Zielonej Góry. Ulica Słowacka, przy Wyszyńskiego, zielona Góra. Miejsce, z którego wszędzie blisko. Domek o powierzchni 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne

Słoneczne,Zielona Góra

350 000 zł57 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy państwu na sprzedaż Atrakcyjne Przestronne mieszkanie 4 pokojowe o pow. 57,00 m2 położone w wieżowcu po termomodernizacji na 11 piętrze na Os. Słonecznym nieopodal Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jędrzychów

Jędrzychów,Zielona Góra

1 950 zł48 m² 40,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze klimatyzacja cicha spokojna okolica Do wynajęcia 2 pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 46m2 położony na 2 piętrze niskiego bloku w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jędrzychów

Jędrzychów,Zielona Góra

429 000 zł67 m² 6 402,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

U w A G A! nowa niższa cena! mieszkanie 3 pokoje plus garaż jędrzychów! oferujemy państwu na sprzedaż bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w niskim bloku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Łużyckie

Łużyckie,Zielona Góra

222 000 zł37 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W trakcie sprzedaży - przestronna kawalerka na osiedlu łużyckim Kawalerka o powierzchni 37 mkw składająca się z dużego pokoju z wyjściem na przestronny balkon (piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Zielona Góra

415 000 zł75 m² 5 563 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, słoneczne, 4 pokojowe mieszkanie, 74,60 m2 Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze niskiej odremontowanej kamienicy przy ulicy Henryka Sienkiewicza w Zielonej Górze. W ogłoszeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bułgarska

Przyjaźni,Zielona Góra

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe przy ul bułgarskiej W niskim bloku 1 piętro Do wynajęcia mieszkanie 2pokojowe o pow. 53m2 położone na 1 piętrze niskiego bloku przy ul Bułgarskiej tj Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podgórna

Zielona Góra,lubuskie

355 000 zł45 m² 7 906,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Trend House Nieruchomości oferuje Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,9 m2, usytuowane na parterze wieżowca po termomodernizacji przy ul. Podgórnej w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Słoneczne,Zielona Góra

295 000 zł47 m² 6 263,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

*rezerwacja* Zadbane trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż z oddzielną kuchnią na osiedlu Słonecznym w Zielonej Górze. Mieszkanie położone na IV piętrze w niskim bloku w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

415 000 zł73 m² 5 684,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pok 73m2 2 piętro osiedle piastowskie Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku, położone przy ulicy Zachodniej. Mieszkanie o powierzchni 73m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 700 zł40 m² 42,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie O powierzchni 39,82 M2 Z ogródkiem zlokalizowane W apartamentowcu nieopodal centrum. Mieszkanie znajduje się na parterze.