dowolna

Mieszkania wyremontowane Zielona Góra - Oferty sprzedaży i wynajmu

196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

196 ogłoszeń

580 000 zł41,50 m² 13 975,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 41,5 m | parter Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone na parterze dwukondygnacyjnego budynku przy ul. Lisa.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł40 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36 m z dodatkową antresolą sypialnianą (ok. 4 m ), zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy w samym sercu miasta, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł118,44 m² 6 332,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie na osiedlu Malarzy w Zielonej Górze. Oferta tylko W metrohouse! Mieszkanie stanowi część domu i znajduje sie na I piętrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

399 000 zł38,63 m² 10 484,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Grądzka Nieruchomości Kameralne mieszkanie w otoczeniu zieleni | Przysiółek Rybno | granica Zielonej Góry Grądzka Nieruchomości prezentuje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł67,74 m² 11 795,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe, jasne, ustawne mieszkanie Z dwoma tarasami W nowym apartamentowcu przy ulicy piaskowej super lokalizacja - centrum miasta Nieruchomość o pow. 67,74m2 (w tym 3,98m2 skrytka.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł46,90 m² 12 046,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Komfortowe 2 pokoje z dużym tarasem | świetna lokalizacja | Zielona Góra | Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 46,88 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł90 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga! Wyjątkowa inwestycja! Do sprzedaży udział we własności atrakcyjnie zlokalizowanej nieruchomości w bliskich okolicach centrum Zielonej Góry. Uwaga! Nieruchomość w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł104 m² 9 413,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowe mieszkanie 104 m | nowe budownictwo | ul. Urocza | stan deweloperski oferta tylko W biurze prospace! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z poddaszem użytkowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,30 m² 11 945,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,3 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu z 2022 roku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł119,48 m² 7 532,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowy dwupoziomowy apartament os. Zdrojowe Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 119,48m2 w skład której wchodzą: parter: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł49,90 m² 10 420,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne 3 pokoje z dużym balkonem i widokiem na las | Jędrzychów Na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone na 1. piętrze nowoczesnego, niskiego budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł55,20 m² 8 496,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku. Balkon i widok na las! Na powierzchni 55,20m2 rozmieszczono: - salon z wyjściem na balkon, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W centrum Z miejscem postojowym W cenie Nowe dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Jana z Kolna. Mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł104 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rodzinny dwupoziomowy Apartament | 104 m prywatności | 4 pokoje I plus 2 miejsca parkingowe Zielona Góra - Jędrzychów Są mieszkania, w których się mieszka. I są takie,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł64,01 m² 10 607,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokoje | 64,01 m | 1 piętro | balkon | gotowe do zamieszkania | Zielona Góra, ul. Anny Jagiellonki Parametry nieruchomości: powierzchnia: 64,01 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Rynek:.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł39 m² 9 484,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Osiedle Pomorskie, zielona Góra Oferuję świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,6 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, trzypokojowy apartament z dużym tarasem (loggia ok 10 mkw) na zamkniętym osiedlu, wykończony i urządzony w wysokim standardzie pod okiem architekta wnętrz w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł39,30 m² 9 412,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego na oś pomorskim wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58,60 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Profi Nieruchomości pośredniczy w wynajmie mieszkania o powierzchni ok 59m2 w Zielonej Górze. Mieszkanie przyjazne zwierzętom Super miejsce na mapie Zielonej Góry- centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł64,50 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w biurze prospace Na wynajem przytulne, słoneczne mieszkanie z balkonem przy ul. Osadniczej, w niskim bloku na zadbanym osiedlu. Tuż pod blokiem Żabka, niedaleko lasy, a do.

Szczegóły ogłoszenia