dowolna

Mieszkania przy lesie Zielona Góra - Anonse sprzedaży i wynajmu

194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Braniborskie,Zielona Góra

469 000 zł48 m² 9 873,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zadzwoń I umów się na prezentację wyjątkowa oferta mieszkania na osiedlu braniborskim Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację - nie przegap tej okazji! Szukasz idealnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

2 500 zł43 m² 57,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja 2 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym hali garażowe j- w nowym kompleksie mieszkaniowym przy E. Plater Więcej pod nr. tel. Układ mieszkania : Pokój dzienny, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Suwalska

Kaszubskie,Zielona Góra

570 000 zł50 m² 11 390,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta zablokowana luksusowe mieszkanie na ul. Suwalskiej W zielonej górze skrytka lokatorska, winda, monitoring, duży balkon garaż W hali garażowej (17,05m2) Cena garażu - 100.000.00zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zielona Góra

Jędrzychów,Zielona Góra

631 000 zł88 m² 7 168,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy nowoczesne i kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej z własnymi ogrodami - Nad Strumykiem , położone w dzielnicy Jędrzychów w Zielonej Górze. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Zielona Góra

Zastalowskie,Zielona Góra

449 000 zł62 m² 7 288,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

U nas kupisz to mieszkanie nie płacąc prowizji! Na sprzedaż duże i słoneczne mieszkanie o powierzchni 61,6m2 , z pięknym widokiem na panoramę miasta, co na pewno podniesie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Geodetów

Łężyca,Zielona Góra

720 000 zł74 m² 9 723,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowy bezczynszowy apartament z ogródkiem oraz z dwoma miejscami postojowymi czarkowo - Łężyca. Standard deweloperski. Więcej informacji pod numerem telefonu - Pomagamy w wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

475 900 zł52 m² 9 116,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie. Mieszkanie o pow. 52,2 m2 ( łącznie z piwnicą 2,3m2) znajduje się na VIII piętrze w budynku wielorodzinnym na os. Pomorskim. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszczyka

Zielona Góra,lubuskie

440 000 zł45 m² 9 734,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż atrakcyjne, ciepłe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,20 m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku przy ulicy Jerzego Waszczyka w Zielonej Górze. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łężyca-Inżynierska

Czarkowo,Zielona Góra

569 000 zł65 m² 8 794,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Piękne mieszkanie na osiedlu czarkowo wyposażone I umeblowane duża skrytka lokatrska W cenie Przedstawiamy państwu ofertę mieszkania o powierzchni 64,7 m2 (w tym 6,4m2 skrytka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszczyka

Tadeusza Kościuszki,Zielona Góra

689 000 zł72 m² 9 569,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Proponujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie przy ulicy Jerzego Waszczyka na parterze z przestronnym tarasem. Mieszkanie posiada pow. 72,00 m.kw. składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zacisze,Zielona Góra

418 000 zł60 m² 6 989,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 3 - pokojowe mieszkanie 60M2 na zaciszu - do zamieszkania - Z potencjałem na więcej! Szukasz mieszkania z potencjałem, które urządzisz po swojemu? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jędrzychów,Zielona Góra

650 000 zł63 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż atrakcyjne, jasne i ustawne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok.63 m2, usytuowane na 3 piętrze budynkuz 2016 roku. Budynek zlokalizowany na na cichym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Batorego,Zielona Góra

629 900 zł57 m² 11 068,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.91m2 , wysoki parter! Nowy, kameralny blok na atrakcyjnym i Zielonym Osiedlu. Idealne dla rodziny lub osób ceniących spokój i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Geologów

Łężyca,Zielona Góra

660 000 zł58 m² 11 282 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie z balkonem, idealne dla osób ceniących sobie wygodę, elegancję i wysokiej klasy wykończenie wnętrz. Powierzchnia mieszkania to58,54m2usytuowanana 2 piętrze bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Suwalska

Mazurskie,Zielona Góra

550 000 zł47 m² 11 635,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjne mieszkanie w dobrze skomunikowanym miejscu Zielonej Góry z dala od miejskiego zgiełku. Dwupokojowe mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przyjaźni,Zielona Góra

245 000 zł30 m² 8 080,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Kawalerka do remontu, położona na X piętrze w wieżowcu przy Uniwersytecie na Osiedlu Przyjaźni. Mieszkanie doskonałe pod inwestycję, będzie łatwe do wynajęcia. Sprzyjająca lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - Zielona Góra - ul. Władysława IV Powierzchnia: 37 m2 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości! Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości Biuro Nieruchomości d&k oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Braniborskie,Zielona Góra

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Czteropokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Zielonej Góry idealne dla rodziny lub inwestora! tylko W metrohouse! nie szukaj dalej! Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konstruktorów

Zastalowskie,Zielona Góra

370 000 zł52 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie o metrażu 51,8 m2, położone na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 1990 roku. Mieszkanie znajduje się w Zielonej Górze, na ulicy Konstruktorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zielona Góra

Jędrzychów,Zielona Góra

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca oddanego do użytku w 2023 roku zlokalizowanego przy ul. Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszczyka

Piastowskie,Zielona Góra

499 000 zł58 m² 8 559,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 3-pokojowego w Zielonej Górze - ul. Waszczyka podpisana umowa przedwstępna! Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszczyka

Tadeusza Kościuszki,Zielona Góra

330 000 zł32 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy na sprzedaż kawalerkę położoną na 1 piętrze niskiego bloku przy ul. Waszczyka. Mieszkanie bardzo ciche z widokiem na tereny zielone! Na powierzchni 32,40m2 rozmieszczono odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

439 000 zł50 m² 8 780 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze - idealne dla Ciebie! Opis nieruchomości: przestronne, 2-pokojowe mieszkanie po kompleksowym remoncie, obejmującym wymianę instalacji elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Suwalska

Mazurskie,Zielona Góra

999 000 zł141 m² 7 070,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękny dwupoziomowy apartament w pobliżu centrum Zielonej Góry Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży prestiżowego przestronnego apartamentu o powierzchni 141 mkw. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w dopiero powstałym bloku na Łężycy. Mieszkanie znajduje się w sąsiedztwie sklepów (biedronka, aldi, pepco, żabki, sklep mięsny, piekarnie), przychodni lekarskiej, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Jędrzychów,Zielona Góra

631 000 zł88 m² 7 168,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

> > Już wybudowane nowe kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej z ogrodami `nad Strumykiem` na Jędrzychowie w Zielonej Górze. i pcc! Oferta dla szukających wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nieruchomości pośredniczy w wynajmie dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2 położonego na bardzo atrakcyjnej dzielnicy w centrum miasta - ul. Krzywoustego w Zielonej Górze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zacisze,Zielona Góra

435 000 zł60 m² 7 274,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokoje na zaciszu Szukasz mieszkania z potencjałem, które urządzisz po swojemu? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe 3 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plater

Jędrzychów,Zielona Góra

779 940 zł74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie W apartamentowcu Z windą przy ul. EMILII plater. Jest możliwość zakupu garażu o powierzchni 18,29m2, usytuowanego w hali pod budynkiem! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Leśne,Zielona Góra

2 000 zł68 m² 29,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 3-pokojowe do wynajęcia Mieszkanie nie jest w pełni umeblowane. Przestronne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone na II piętrze w niskim bloku na os. Leśnym. Na powierzchni 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

475 900 zł52 m² 9 116,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zacisze,Zielona Góra

430 000 zł56 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m Lokalizacja: centrum Piętro: 4 w czteropiętrowym bloku Co znajdziesz w mieszkaniu? -salon połączony z kuchnią -dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zielona Góra,lubuskie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku w 2022 roku zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mrągowska

Mazurskie,Zielona Góra

496 000 zł62 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do kupna rozkładowego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na cichym ,spokojnym, pełnym zieleni osiedlu Mazurskim Mieszkanie w bardzo dobrym stanie nie wymagające remontów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Centrum,Zielona Góra

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** bez prowizji od kupującego *** 3 pokojowe mieszkanie z balkonem oraz piwnicą Dostępne od zaraz! Mieszkanie wyposażone i gotowe do zamieszkania. Idealna oferta dla rodziny lub dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Aquarium,Zielona Góra

479 000 zł44 m² 10 884,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, jasne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 44 m2 usytuowane na parterze nowoczesnego apartamentowca z windą, zlokalizowanego przy ul. Emilii Plater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Śląskie

Śląskie,Zielona Góra

2 200 zł47 m² 46,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 2-pokojowe z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie. Prezentujemy do wynajęcia nowe, częściowo urządzone mieszkanie w nowym budownictwie na os.