dowolna

Mieszkania przy parku Zielona Góra - Oferty sprzedaży i najmu

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przyjaźni,Zielona Góra

275 000 zł29 m² 9 492,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nie szukaj dalej! oferta tylko W metrohouse! obniżka ceny! Oferujemy do sprzedaży kawalerkę na I piętrze, w bloku z windą. Mieszkanie jest częściowo wyposażone. Na blisko 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

420 000 zł89 m² 4 713,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! Mieszkanie w zadbanym budynku w samym centrum miasta a jednak bardzo zacisznie usytuowane. Idealne na wygodny apartament dla dwojga lub dla pary z dzieckiem. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

555 000 zł143 m² 3 883,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjną nieruchomość w dobrze skomunikowanym miejscu Zielonej Góry z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość z możliwością podziału na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

2 600 zł58 m² 45,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie położone na czwartym piętrze niskiego bloku w samym centrum miasta. Ściany malowane, na podłodze w pokoju panele, w łazience płytki. Na powierzchni 57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydza-Śmigłego

Łużyckie,Zielona Góra

275 000 zł29 m² 9 372,87 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Mieszkanie znajduje się na bardzo przyjemnym Osiedlu Łużyckim. Okolica oferuje wiele udogodnień - sklepy, markety, poczta, przystanki, darmowe parkingi w dużej liczbie, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Wazów,Zielona Góra

459 000 zł46 m² 9 924,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,25 m , zlokalizowane na 2 piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Podgórnej w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

299 000 zł37 m² 8 016,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Deptak w zasięgu ręki, blok położony w intymnym miejscu, a z okien widok na miasto i zieleń. Przyjemne 2 pokojowe mieszkanie do remontu, świetne na start dla pary, pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł57 m² 38,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana 2-pokojowe z dużym balkonem na os. Villanowa. Ładne, zacisznie mieszkanie w nowym budownictwie na wysokim parterze. 60 m2 to wygoda i przestrzeń, której nie da ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zielona Góra,lubuskie

615 000 zł77 m² 7 987,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

77m2 ustawnego mieszkania + piękny zadrzewiony ogród + ogromna piwnica + pomieszczenia na strychu + garaż i dodatkowe miejsce postojowe na terenie posesji. Zaciszna uliczka blisko centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piastowskie,Zielona Góra

630 000 zł73 m² 8 630,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Solidnie odremontowane mieszkanie w najlepszej dzielnicy miasta. Miejsce w którym docenisz bliskość lasu, a jednocześnie dogodny dojazd do centrum. Mnóstwo udogodnień w otoczeniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Zielona Góra

309 000 zł37 m² 8 284,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Deptak w zasięgu ręki, blok położony w intymnym miejscu, a z okien widok na miasto i zieleń. Przyjemne 2 pokojowe mieszkanie, do remontu. Świetne na start dla pary, pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Malarzy,Zielona Góra

4 000 zł129 m² 31,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta na wynajem - chwilowo wstrzymana! rezerwacja! Oferujemy do wynajmu piętro domu z osobnym wejściem, co pozwala traktować to jako samodzielne mieszkanie o powierzchni około 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zacisze,Zielona Góra

2 800 zł85 m² 32,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne, układne mieszkanie w świetnej lokalizacji na os. Zacisze. Główne atuty nieruchomości: - doskonała komunikacja z centrum - w pełni wykończony lokal -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Centrum,Zielona Góra

3 450 zł94 m² 36,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia przestronny apartament w nowoczesnym budynku. Oferta przeznaczona dla osób, które posiadają własne meble. Układ pomieszczeń: pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Morelowe,Zielona Góra

240 000 zł29 m² 8 275,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację Kawalerka na ul. Morelowa oś. Morelowe Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację - nie przegap tej okazji! Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Energetyków

Zastalowskie,Zielona Góra

320 000 zł35 m² 9 065,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację Kawalerka na ul.ENERGETYKÓW Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację - nie przegap tej okazji! Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania lub marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecia,Zielona Góra

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację Rozkładowe Mieszkanie 2 pokojowe na ul. Krzywoustego oś. Tysiąclecia Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację - nie przegap tej okazji! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przyjaźni,Zielona Góra

245 000 zł30 m² 8 080,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Kawalerka do remontu, położona na X piętrze w wieżowcu przy Uniwersytecie na Osiedlu Przyjaźni. Mieszkanie doskonałe pod inwestycję, będzie łatwe do wynajęcia. Sprzyjająca lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Braniborskie,Zielona Góra

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Czteropokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Zielonej Góry idealne dla rodziny lub inwestora! tylko W metrohouse! nie szukaj dalej! Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Centrum,Zielona Góra

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament stanowi doskonałą propozycję dla osób szukających mieszkania w wysokim standardzie, bez potrzeby dodatkowych nakładów finansowych. Serdecznie zapraszam na prezentację tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zdrojowe,Zielona Góra

3 700 zł66 m² 55,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe nigdy nie zamieszkałe mieszkanie w apartamentowcu na ulicy Zdrojowej w Zielonej Górze. Garaż do wynajęcia za dodatkową opłatą. Mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dolina Zielona,Zielona Góra

977 000 zł75 m² 12 998,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piękny apartament z ogródkiem na kameralnym osiedlu w centrum miasta Zielona Góra. Do ścisłego centrum i na deptak zaledwie 2 km piechotą. Osiedle jest ogrodzone i zabezpieczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Czarkowo,Zielona Góra

390 000 zł35 m² 11 210,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży urokliwe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku z windą, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Zielonej Góry - Łężycy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Agrestowa

Zacisze,Zielona Góra

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i ciepłe mieszkanie: salon + kuchnia + sypialnia + łazienka z wanną + balkon, dostępne do wynajęcia od 1go marca. Wygodna lokalizacja na osiedlu Zacisze, ze sklepami, piekarnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zastalowskie,Zielona Góra

269 000 zł29 m² 9 372,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Os.Zastalowskim - możliwa zamiana na podobne w bloku z windą Oferujemy do sprzedaży komfortową kawalerkę, usytuowaną na osiedlu Zastalowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przyjaźni,Zielona Góra

450 000 zł61 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Atrakcyjne 3 pokoje do wprowadzenia. Nie szukaj dalej! oferta tylko W metrohouse! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

489 000 zł52 m² 9 495,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z nami Kupujący nie płaci prowizji, a zyskuje profesjonalną opiekę i kolokwialnie mówiąc, prowadzenie 'za rękę' przez cały proces nabywania swojego wymarzonego lokum. To wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

499 500 zł49 m² 10 235,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze popularnego osiedla w Zielonej Górze, z pełną infrastrukturą potrzebną do życia, zarówno dla młodych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastowskie,Zielona Góra

415 000 zł48 m² 8 682,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością prezentujemy lokal położony na 2 piętrze niskiego bloku, położony na wyjątkowo popularnym osiedlu w Zielonej Górze, o powierzchni blisko 50m2. Lokal z nieprzeciętnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecia,Zielona Góra

365 000 zł55 m² 6 672,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jasne i przestronne mieszkanie do własnej aranżacji, położone na I piętrze niskiego budynku z cegły na wygodnym osiedlu w centrum, przy parku. Układ pomieszczeń: dwa duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zielona Góra

Leśne,Zielona Góra

529 000 zł54 m² 9 706,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Bez prowizji! Oferuję na sprzedaż śliczne, klimatyczne, 3-pokojowe, 54,50 mkw., przytulne mieszkanie na zacisznym Osiedlu Leśnym. Wyjątkowa oferta! Blok przy samym lesie! Mieszkanie po remoncie, nowszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastowskie,Zielona Góra

355 000 zł47 m² 7 553,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ulubiona dzielnica miasta! Tutaj docenisz bliskość lasu, a jednocześnie dogodny dojazd do centrum miasta, mnóstwo udogodnień w otoczeniu. Mieszkanie z pięknym widokiem, położone na IX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastowskie,Zielona Góra

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecia,Zielona Góra

2 200 zł39 m² 56,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, wyremontowane i umeblowane mieszkanie położone na Os. Tysiąclecia. Piękny widok z okien gratis ;) Bardzo wygodny układ pomieszczeń, ciepły nastrój i cudowny klimat. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Łężyca,Zielona Góra

283 000 zł26 m² 10 884,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży urokliwą, niedużą kawalerkę za 283 000 zł z pięknym widokiem na podwórko. Mieszkanie ma nie tylko atrakcyjną cenę, ale także nowoczesne udogodnienia, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piastowskie,Zielona Góra

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m2, usytuowane na 5 piętrze na os. Piastowskim. Mieszkanie jest jasne i słoneczne w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastowskie,Zielona Góra

318 000 zł37 m² 8 617,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Niezwykła rzadkość na rynku! Mieszkanie usytuowane w budynku przystosowanym dla osób niepełnosprawnych, którzy marzą o niezależności! Mieszkanie wymaga remontu, lecz ma ogromny potencjał,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Przyjaźni,Zielona Góra

550 000 zł63 m² 8 702,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 63,2 m , usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty z 1980 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaskółcza

Zielona Góra,lubuskie

604 000 zł76 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jaskółcza, panorama zielony widok 3pok 75,5m2 + garaż! Duże trzypokojowe eleganckie mieszkanie położone na 4 piętrze bloku przy ul. Jaskółczej w Zielonej Górze. Niecałe 10min do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Władysława IV

Zielona Góra,lubuskie

194 900 zł18 m² 11 073,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka o powierzchni 16,7m2 położona na 6 piętrze 10 piętrowego budynku we Wspólnocie Mieszkaniowej przy ul. Władysława IV 18, w odległości 4 min na Campus A Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Centrum,Zielona Góra

799 025 zł74 m² 10 781,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z nami Kupujący nie płaci prowizji, a zyskuje pełną opiekę w trakcie całego procesu sprzedaży nieruchomości! Ten apartament to idealna propozycja dla najbardziej wymagających, szukających.