dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Zielona Góra - Sprzedaż i wynajem

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

797 000 zł112,60 m² 9 423 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z opcją zakupu garażu Oferujemy komfortowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 112,74 m2 po podłodze, 98,50 m2 według kw , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,84 m² 8 340,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji ? Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie opowierzchni 47,84 m , położone przy ul. Wypoczynek - w miejscu,które łączy bliskość parku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,50 m² 7 984 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta dostępna tylko w biurze Grądzka Nieruchomości 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią | Osiedle Olimp | ul. Batorego | Zielona Góra Grądzka Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł50,80 m² 7 460,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne słoneczne dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowa 50,80 m , położone na czwartym piętrze niskiego bloku na osiedlu Zastalowskim, ul. Technologów: - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

385 000 zł46,50 m² 8 279,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Platinum House! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku z 1993 roku. Mieszkanie dwustronne - dużo naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48,30 m² 9 089,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, 3 niezależne pokoje Oferujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł57,30 m² 6 614,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

4 k Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I Przedstawia Państwu nową ofertę nieruchomości w centrum miasta przy ulicy Owocowej. Prezentowane mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do kupna mieszkanie 2-pokojowe, 50 m Zielona Góra os. Pomorskie Mieszkanie o powierzchni 50,4 m , położone na czwartym piętrze w niskim, ocieplonym bloku w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48,60 m² 6 995,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego na oś pomorskim wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50,20 m² 7 749 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Podpisana umowa przedwstępna! ager nieruchomości oferuje na sprzedaż Ciekawe Ustawne mieszkanie 3 pokojowe o pow 50,2m2 położone na 1 piętrze w niskim zadbanym bloku po termomodernizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł37 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie 37 m2 - ul. Ptasia, zielona Góra Zapraszamy do zakupu jasnego i ustawnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 37 m2, położonego na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł48,90 m² 10 184,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż oferujemy piękne, w pełni wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Krośnieńskiej w Zielonej Górze, na.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł58,64 m² 8 321,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze na Osiedlu Przyjaźni przy ul. Słowackiej, idealne dla rodzin oraz osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł61,30 m² 8 955,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu zdrojowym Przestronne i słoneczne mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego zadbanego bloku. Spokojne osiedle z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł48,30 m² 9 109,73 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż W pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Osiedle pomorskie 4e W zielonej górze. To jest mieszkanie po generalnym remoncie, pachnące świeżością i oferujące.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,60 m² 7 798,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ager nieruchomości oferuje na sprzedaż Ustawne Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o pow.48,6m2 z przepięknym widokiem położone na 10 piętrze w wieżowcu na dobrze zurbanizowanym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł41,70 m² 8 393,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! Przedstawiamy komfortową i przestronną kawalerkę na osiedlu Zastalowskim! Idealna propozycja dla osób ceniących funkcjonalność i dogodną lokalizację. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł31,40 m² 9 076,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Kawalerka na parterze niskiego bloku przy ulicy Rydza Śmigłego w Zielonej Górze. Osiedle Łużyckie charakteryzuje się doskonałą infrastrukturą handlowo-usługową, generalnie wszystko czego.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł63,69 m² 10 661,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania na Łężycy w Zielonej Górze przy ul. Inwestycyjnej. Nieruchomość położona na nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowacka

Przyjaźni,Zielona Góra

449 000 zł59 m² 7 597,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,1 m , położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zacisze,Zielona Góra

529 000 zł63 m² 8 344 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Aldan nieruchomości przedstawia do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie przy ul. Porzeczkowej na bardzo lubianym Os. Zacisze w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na III piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-14

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorskie,Zielona Góra

495 000 zł49 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Estate Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,6 m , zlokalizowane w Zielonej Górze na osiedlu Pomorskim. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Zielona Góra

310 000 zł42 m² 7 389,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam atrakcyjną ofertę sprzedaży funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania położonego spokojnej okolicy Zielonej Góry przy ul. Morelowej. Idealna lokalizacja do zamieszkania oraz jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyków

Centrum,Zielona Góra

489 000 zł48 m² 10 273,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w spokojnej okolicy, ale blisko Centrum (okolice ulicy Batorego). Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z techniczną możliwością przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zastalowskie,Zielona Góra

355 000 zł52 m² 6 853,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferta tylko W metrohouse! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w zadbanym bloku, położone na spokojnym osiedlu w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Łużyckie,Zielona Góra

425 000 zł50 m² 8 466,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m do własnej aranżacji. Lokal jest jasny, dwustronny - okna wychodzą na północ i południe. Składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Piastowskie,Zielona Góra

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - 48 m, ul. Wyszyńskiego, zielona Góra Szukasz miejsca, które połączą wygodę, świetną lokalizację i potencjał aranżacyjny? To przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Morelowe,Zielona Góra

495 000 zł49 m² 10 102 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,00 m , położone w Zielonej Górze przy ul. Morelowej, na spokojnym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Słoneczne,Zielona Góra

489 000 zł47 m² 10 382,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Os. Słoneczne | 47,1 m | Loggia Na sprzedaż w pełni wyremontowane, umeblowane i bardzo jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kokosowa

Zacisze,Zielona Góra

590 000 zł65 m² 9 035,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta bezpośrednia! bez pośredników Oferuję na sprzedaż przestronne, jasne trzypokojowe mieszkanie w nowej części os. Zacisze, przy ul. Kokosowej w Zielonej Górze w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Pomorskie,Zielona Góra

415 000 zł48 m² 8 592,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - Zielona Góra os. Pomorskie Powierzchnia: 48,30 m2 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości! Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura d&k Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Łużyckie,Zielona Góra

419 000 zł44 m² 9 566,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze w centrum Zielonej Górze , na Oś. Łużyckim w bloku 4-ro piętrowym po termomodernizacji. Funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staffa

Morelowe,Zielona Góra

319 000 zł37 m² 8 621,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zielona Góra - 2 Pokoje - ul. Staffa os. Morelowe Powierzchnia : 37m2 uwaga! Za dodatkową opłatą, możliwość kupienia garażu w kwocie 69 000,00 zł Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morelowa

Morelowe,Zielona Góra

425 000 zł57 m² 7 456,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro City Nieruchomości posiada w ofercie 3 pokojowe mieszkanie o pow.57 m2 na ul Morelowej na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Rozkład mieszkania : -salon przestronny słoneczny 21 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

485 000 zł61 m² 7 924,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Obniżamy cenę dla państwa! Na sprzedaż przestronne, słoneczne 3-pokojowe spółdzielcze własnościowe mieszkanie - Zielona Góra, os. Piastowskie,. Pionierów 8 Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łużyckie,Zielona Góra

520 000 zł58 m² 8 934,71 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Zielonej Górze - Aleja Wojska Polskiego Przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie w 2016 roku, położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

429 000 zł46 m² 9 346,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - Zielona Góra - ul. Tadeusza Zawadzkiego Zośki Powierzchnia: 45,90 m2 Taka oferta w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura Biuro nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrajna

Morelowe,Zielona Góra

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - Zielona Góra - ul. Skrajna Powierzchnia: 38 m2 Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości! Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości Biuro Nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Łużyckie,Zielona Góra

385 000 zł50 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na os. Łużyckim - idealne miejsce do zamieszkania lub pod inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m , - na doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Przyjaźni,Zielona Góra

499 000 zł54 m² 9 309,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę sprzedaży dużego, jasnego 3- pokojowego mieszkania położonego na III piętrze przy ul. Stefana Wyszyńskiego 32 C w Zielonej Górze. Powierzchnia: 65 m po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastowskie,Zielona Góra

395 000 zł48 m² 8 263,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w zachodniej części Zielonej Góry - idealne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących komfort i spokój! Ten funkcjonalny lokal o powierzchni 47,80.