dowolna

Mieszkania w nowym bloku Zielona Góra - Oferty sprzedaży lub najmu

264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

264 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Godlewskiego

Zielona Góra,lubuskie

410 000 zł44 m² 9 230,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Witam. Posiadam na sprzedaż mieszkanie położone na drugiej kondygnacji w klatce schodowej "2b" budynku oznaczonego numerem 2ab na 1 piętrze w Zielonej Górze przy ul. Z. Godlewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellonki

Zielona Góra,lubuskie

460 000 zł63 m² 7 351,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą chf Nieruchomości - mieszkanie w stanie deweloperskim - inwestor podejmuje się wykończenia! Przedmiotowa nieruchomość to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia - atrakcyjny, 2-pokojowy apartament -łężyca Piękny apartament o powierzchni 43mkw, składający się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym,pokoju,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

2 600 zł50 m² 51,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pok. Z pięknym tarasem 18 M2! Prezentujemy do wynajęcia nowe mieszkanie 3-pokojowe położone na I piętrze nowego apartamentowca z windą. Budynek położony przy ul. Obywatelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana z Kolna

Zielona Góra,lubuskie

749 900 zł83 m² 9 045,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opis Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum Zielonej Góry. Lokal znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego przy ul. Lisiej 12 w Zielonej Górze. Lokal znajduje się na 4 piętrze nowego 6 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jędrzychów

Jędrzychów,Zielona Góra

3 300 zł72 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu 3-pokojowego apartamentu z ogródkiem oraz miejscem postojowym! Zaciszne i kameralne miejsce! Apartament jest w trakcie aranżacji. Prace wykończeniowe dobiegają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszczyka

Zielona Góra,lubuskie

419 000 zł56 m² 7 482,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do kupna rozkładowego 2 pokojowego mieszkania położonego w otoczeniu terenów zielonych a jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum miasta. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 800 zł59 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowo powstały blok mieszkalny w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Łężyca,Zielona Góra

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego 3 pokojowego mieszkania przy ul. Łężyca-Ciesielska 8a w Zielonej Górze. Mieszkanie: na powierzchnię 48m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrojowa

Zdrojowe,Zielona Góra

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny , dwupokojowy, nowy apartament na ul. Zdrojowa Polana w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą z 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plater

Zielona Góra,lubuskie

430 000 zł44 m² 9 820 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż gustowny apartament z komórką lokatorską w bardzo dogodnej lokalizacji. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Świeżo wykończone, umeblowane mieszkanie - wystarczy wejść i zamieszkać. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku z 2022 roku przy ul. Nowej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

564 900 zł61 m² 9 285,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego 3 pokojowego mieszkanie w nowoczesnym budynku przy ul. Lisiej. Apartament z ogródkiem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zielona Góra,lubuskie

430 000 zł62 m² 6 941,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Polecamy państwu piękne, słoneczne, 3-pokoje mieszkanie,usytuowane na parterze przy ul. Fr. Rzeźniczaka w Zielonej Górze. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śląskie

Śląskie,Zielona Góra

2 300 zł49 m² 47,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe dwupokojowe mieszkanie na oś. Śląskim. Teren osiedla zamykany szlabanem. Prywatny parking. W cenie wliczone jest miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska. Mieszkanie o powierzchni 48,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czarkowo,Zielona Góra

460 000 zł57 m² 8 090,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie w 2-letnim budynku z windą i estetyczną klatką schodową, zadbany teren wokół. Ciepłe, środkowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Można wejść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Zielona Góra

2 250 zł44 m² 51,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe położone w nowym bloku przy Jana z Kolna w Zielonej Górze. Układ pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czarkowo

Czarkowo,Zielona Góra

2 400 zł48 m² 49,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe trzypokojowe mieszkanie w pełni wyposażone. Świetna lokalizacja, nowy blok z windą, zagospodarowane osiedle. Mieszkanie położone na 4 piętrze, a z okien piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciesielska

Łężyca,Zielona Góra

479 990 zł54 m² 8 955,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferujemy Państwu pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 53,6 m2 z segmentu premium na Osiedlu Czarkowo w Zielonej Górze. Lokal znajduje się na wysokim parterze nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

339 876 zł42 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis Oferta biura prospace Prowizję biura pokrywa sprzedający! Już w maju gotowe do odbioru 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,96 m2. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stary Kisielin-Sadowa

Zielona Góra,lubuskie

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam! Oferuję do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie 2 pokojowe ,na drugim piętrze, w Przytoku (11km. od Zielonej Góry). Na 40m2 znajduje się: - salon z wyjściem na balkon -aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąska

Morelowe,Zielona Góra

520 000 zł63 m² 8 253,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament Villa Focus w ścisłym centrum. Mam do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow 63 m2 taras 8m2 Składa się z : salonu z dużym aneksem kuchennym sypialni sypialni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

830 000 zł124 m² 6 713,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji. Wyjątkowa oferta! nowoczesne, duże mieszkanie W kameralnym apartamentowcu na os. Czarkowo W zielonej górze. Doskonała alternatywa dla domu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polanka

Zielona Góra,lubuskie

499 000 zł61 m² 8 193,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe, jasne, urządzone ze smakiem mieszkanie W bloku 2020r. Z tarasem 18,4 mkw. Osiedle polanka. Mieszkanie o pow. 60,9 m2 położone jest na trzecim piętrze, w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł50 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

526 900 zł60 m² 8 727,84 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellonki

Centrum,Zielona Góra

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjne, komfortowe mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie zlokalizowane w Zielonej Górze przy ul. Anny Jagiellonki w bloku z windą. Mieszkanie nigdy wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellonki

Zielona Góra,lubuskie

468 975 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dużego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 62,50m2, położonego na 3 piętrze nowoczesnego budynku wyposażonego w cichobieżną windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Godlewskiego

Piastowskie,Zielona Góra

720 000 zł77 m² 9 372,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Pięknie zaaranżowany aprtament Z windą dla wymagających klientów. Oferta do Właściciela i bez pośredników- możliwość oglądania po wcześniejszym umówieniu się. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

330 000 zł34 m² 9 620,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

DO sprzedania przytulne słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem W pełni wyposażone Do sprzedania przytulne 2pokojowe mieszkanie położone na 3piętrze w bloku z 2020r który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzika

Zielona Góra,lubuskie

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie W bardzo dobrym stanie położone w nowym bloku na 2 piętrze. Budynek z windą oraz eleganckimi ciągami pieszymi, z zagospodarowanym terenem i parkingami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Zdrojowe

Zdrojowe,Zielona Góra

679 000 zł73 m² 9 275,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy państwu ofertę skierowaną do inwestorów zainteresowanych stabilnym zyskiem. Stale pracujące mieszkanie generujące dochód roczny 45.600zł. Kupujący nie płaci podatku pcc-3 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zacisze

Zacisze,Zielona Góra

470 000 zł47 m² 9 934,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kameralny apartament na os. Zacisze W zielonej górze Jasny, elegancki apartament o powierzchni 47,31 mkw w którym mieści się pokój dzienny z aneksem kuchennym (28,22 mkw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jagiellonki

Zielona Góra,lubuskie

513 730 zł73 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

339 218 zł44 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowy apartament na osiedlu zdrojowa polana Lokal mieszkalny o powierzchni 43,77 mkw składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (23,70 mkw), sypialni (11,30 mkw), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polanka

Zielona Góra,lubuskie

530 000 zł61 m² 8 702,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Wygoda,Zielona Góra

2 000 zł44 m² 45,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe W bloku Z winda przy emilii plater Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43,79m2 położone na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 2017 roku przy ul. Emilii Plater. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czarkowo

Czarkowo,Zielona Góra

2 000 zł36 m² 56,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2pok Z pełnym wyposażeniem - ul. Inwestycyjna - blok Z 2020 Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2pokojowe położone na trzecim piętrze nowoczesnego budynku wyposażonego w windę, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Zielona Góra,lubuskie

1 990 zł35 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena do Poniedziałku! Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego apartamentu w centrum miasta przy ul. Mikołaja Kopernika 7 w Zielonej Górze. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - luksusowy, umeblowany apartament W samym centrum zielonej góry rezerwacja:) Stylowy apartament składający się ze strefy dziennej (salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij