dowolna

Mieszkania w nowym bloku Zielona Góra - Oferty sprzedaży lub najmu

265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Centrum

Centrum,Zielona Góra

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - luksusowy, umeblowany apartament W samym centrum zielonej góry rezerwacja:) Stylowy apartament składający się ze strefy dziennej (salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Godlewskiego

Zielona Góra,lubuskie

390 000 zł45 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Witam. Mam do zaoferowania 2 mieszkania sąsiadujące, identyczne, lustrzane odbicie z możliwością połącznia. Oba wykończone w wysokim standardzie. Super lokalizacja z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku do wynajęcia! Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 48 m2, położonego w południowej części miasta. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł50 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pok. Z pięknym tarasem 18 M2! Prezentujemy do wynajęcia nowe mieszkanie 3-pokojowe położone na I piętrze nowego apartamentowca z windą. Budynek położony przy ul. Obywatelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

360 000 zł55 m² 6 583,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezczynszowy 3-pokojowyapartament z ogrodem - 54,68 m2 Zielona Góra -płoty prywatne miejsce postojowe stan deweloperski - ogrzewanie podłogowe W całym budynku piękna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jagiellonki

Zastalowskie,Zielona Góra

405 925 zł62 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowe mieszkanie blisko centrum ul. Anny jagiellonki Zakup bez podatku Pcc 2%! Projekt wykończenia gratis możliwość zakupu miejsca postojowego W haligarażowej Dostępne również mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zdrojowe

Zdrojowe,Zielona Góra

474 919 zł67 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji - bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc, - nowo budowane W zielonej górze. Mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, o pow. 66,89 m2, usytuowane na I piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Centrum,Zielona Góra

690 000 zł98 m² 7 069,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament przy ul. Fabrycznej W zielonej górze! Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 97,6 m2 ( w tym powierzchnia dwóch pomieszczeń gospodarczych usytuowanych na piętrze obok mieszkania - 16 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lisia

Centrum,Zielona Góra

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta ulica Lisia. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali budynku. W najbliższym otoczeniu znajdują się markety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ruczajowa

Zielona Góra,lubuskie

3 300 zł100 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego 3-pokojowego mieszkania przy ul. Ruczajowej w Zielonej Górze. Mieszkanie: * Parter 50m2 * - kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waszczyka

Zielona Góra,lubuskie

3 000 zł97 m² 30,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia komfortowo urządzone I wyposażone czteropokojowy apartament W bloku przy ul. Waszczyka W zielonej górze. Mieszkanie o pow. 97 m2 położone jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

650 000 zł100 m² 6 513,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Nowa Cena! Mieszkanie 4-pokojowe z pięknym widokiem na panoramę miasta! Przedstawiamy na sprzedaż urokliwy apartament, z którego okien rozpościera się widok na całą okolicę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Zielona Góra,lubuskie

386 000 zł53 m² 7 255,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Geodetów w Zielonej Górze. Mieszkanie: na powierzchnię całkowitą 53,20 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrojowa

Zielona Góra,lubuskie

2 400 zł44 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, przytulne i nowocześnie urządzone mieszkanie dla 2 osob lub 2+1 wraz z komórką lokatorską na osiedlu przy ulicy Zdrojowej w Zielonej Górze. Mieszkanie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana z Kolna

Zielona Góra,lubuskie

449 000 zł44 m² 10 234,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone I umeblowane! położone w nowym bloku na parterze. Stylowo i komfortowo wykończone pomieszczenia. Układ pomieszczeń: salon z oddzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana z Kolna

Zielona Góra,lubuskie

2 490 zł44 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z ogródkiem W centrum, 2 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone I umeblowane! położone w nowym bloku na parterze. Luksusowo i komfortowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jędrzychów

Jędrzychów,Zielona Góra

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - stylowy, 2-pokojowy apartament W zielonej górze Przedstawiamy Państwu przytulny apartament, który składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łężyca-Budowlanych

Łężyca,Zielona Góra

339 000 zł56 m² 6 042,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie zlokalizowane w Zielonej Górze - Łężyca, budowlanych 3 (blok z 2008 r.) Mieszkanie 56.1m2, własnościowe z KW, mieści się na 2 piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł44 m² 50,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Rezerwacja* Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego przy ul. Lisiej 12 w Zielonej Górze. Mieszkanie: na powierzchnię 43,99m2 składają się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czarkowo

Czarkowo,Zielona Góra

479 990 zł54 m² 8 955,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, stylowe mieszkanie z segmentu premium, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Zielonej Góry. Apartament o powierzchni 53,6 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

539 000 zł70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta bez prowizji dla biura! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na osiedlu Dominopark w Zielonej Górze.Apartament znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mazurskie

Mazurskie,Zielona Góra

3 150 zł69 m² 45,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dla wymagających klientów! nowe, w pełni umeblowane, przestronne, wykończone W bardzo wysokim standardzie, trzypokojowe mieszkanie W apartamentowcu Z garażem - os. Green home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łężyca-Inwestycyjna

Łężyca,Zielona Góra

359 000 zł39 m² 9 118,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze Łężyca Mieszkanie w pełni umeblowane ( większość meble vox) oraz wyposażone w sprzet agd. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana z Kolna

Centrum,Zielona Góra

2 400 zł51 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie W centrum Z miejscem postojowym Nowe, przestronne mieszkanie na 4 piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Jana z Kolna. Mieszkanie klimatyzowane, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

385 000 zł42 m² 9 190,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pok. w nowym bloku z windą! ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 42 m2, położonego w południowej części miasta. Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana z Kolna

Zielona Góra,lubuskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego przy ul. Jana z Kolna w Zielonej Górze. Mieszkanie: na powierzchnię 48 m2 składają się: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zdrojowe

Zdrojowe,Zielona Góra

332 652 zł44 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecamy mieszkania na nowym osiedlu.BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA. 0% prowizji - bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc, - nowo budowane W zielonej górze - to już II etap osiedla Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie Z dużym tarasem przy ul. Geologów. Więcej informacji tel. Mieszkanie o pow. 47 m2 ( po podłodze 60m2) znajduje się na IV piętrze w nowoczesnym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mazurskie

Mazurskie,Zielona Góra

2 000 zł44 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - nowy, 2-pokojowy, umeblowany apartament na osiedlu mazurskim W zielonej górze rezerwacja! Stylowy apartament o powierzchni 43,50 mkw (pokój dzienny z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

549 000 zł62 m² 8 791,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w nowym budynku z 2022 roku. Obiekt z windą. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ruczajowa

Zdrojowe,Zielona Góra

657 000 zł99 m² 6 633,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Oferta zablokowana - w trakcie realizacji nowy, komfortowy, dwupoziomowy apartament - 5 pokoi, - mieszkanie o pow. 99,05 m2 usytuowane na 3 piętrze w nowym bloku. Przestronne, bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Apartamentowa

Czarkowo,Zielona Góra

460 000 zł57 m² 8 090,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie w 2-letnim budynku z windą i estetyczną klatką schodową, zadbany teren wokół. Ciepłe, środkowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Można wejść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Przyjaźni,Zielona Góra

367 000 zł46 m² 7 926,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

*rezerwacja* Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Aleja Wojska Polskiego 80b w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Zdrojowe

Zdrojowe,Zielona Góra

605 999 zł76 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowy, atrakcyjny apartament z ogródkiem na nowo wybudowanym osiedlu Zdrojowym. Przepiękna nieruchomość idealna dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellonki

Zielona Góra,lubuskie

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowany I wyposażony 2 pokojowy apartament Do wynajęcia nowy Piękny apartament położony na pierwszym piętrze niskiego budynku z widną z 2022roku przy ul Anny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamoyskiego

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł48 m² 45,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowany I wyposażony 2 pokojowy apartament Z klimatyzacją Do wynajęcia apartament położony na pierwszym piętrze niskiego budynku z widną z 2020roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Plater

Centrum,Zielona Góra

499 500 zł65 m² 7 720,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja! na sprzedaż W pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe przy ul. EMILII plater W zielonej górze. Czy szczęście Twojego dziecka i uśmiech na jego twarzy są warte zakupu tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łężyca-Willowa

Zielona Góra,lubuskie

2 700 zł54 m² 50,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowany I wyposażony 3 pokojowy apartament Z klimatyzacją I widokiem na las Do wynajęcia apartament położony na pierwszym piętrze niskiego budynku z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Racula

Racula,Zielona Góra

409 000 zł70 m² 5 857,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

`wzgórze dębowe ` nowa inwestycja deweloperska W zielonej górze Apartament Nieruchomości - biuro sprzedaży - więcej informacji na , lub pod numerem telefonu. 0% - Kupujący nie płaci, prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Racula

Racula,Zielona Góra

399 000 zł72 m² 5 569,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Zielona Góra,lubuskie

306 900 zł46 m² 6 686,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dużego dwupokojowego mieszkania o powierzchni całkowitej 45,90m2, położonego na wysokim parterze. Mieszkanie w stanie deweloperskim.