dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Zielona Góra - Sprzedaż i wynajem

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bułgarska

Przyjaźni,Zielona Góra

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe przy ul bułgarskiej W niskim bloku 1 piętro Do wynajęcia mieszkanie 2pokojowe o pow. 53m2 położone na 1 piętrze niskiego bloku przy ul Bułgarskiej tj Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łężyca-Inwestycyjna

Łężyca,Zielona Góra

329 000 zł32 m² 10 291 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przepiękną, bardzo klimatyczną oraz słoneczną kawalerkę znajdującą się przy ul. Inwestycyjnej na Łężycy w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle Mazurskie

Mazurskie,Zielona Góra

2 500 zł47 m² 53,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu - os. Mazurskie Mieszkanie dostępne `od zaraz` Mieszkanie o powierzchni 47,07 m2 położone w nowym bloku na os. Mazurskim. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mazurskie,Zielona Góra

1 950 zł45 m² 43,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowane mieszkanie dwupokojowe na II piętrze niskiego bloku zlokalizowane na osiedlu Mazurskim. Bardzo wygodny układ pomieszczeń: pokój dzienny z otwartą, dużą kuchnią, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Dolina Zielona,Zielona Góra

285 000 zł51 m² 5 599,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu dolina zielona W zielonej górze Jasny, przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 50,90 mkw, składający się z pokoju dziennego z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zielona Góra

Mazurskie,Zielona Góra

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia - nowy, 3-pokojowy, umeblowany apartament na osiedlu mazurskim W zielonej górze Stylowy przestronny apartament o powierzchni 58mkw, na który składają się aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowany I wyposażony 2 pokojowy nowy loft W centrum miasta Z miejscem postojowym W hali garażowej Do wynajęcia apartament położony na pierwszym piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kożuchowska

Wazów,Zielona Góra

2 600 zł54 m² 47,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje mieszkanie na pierwszym piętrze na ul. Kożuchowskiej + garaż oferta tylko U nas W biurze! Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,3m2 na pierwszym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Racula,Zielona Góra

435 000 zł62 m² 6 977,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowy, bezczynszowy apartament W zielonej górze W dzielnicy racula ostatni lokal - rezerwacja - podpisana umowa przedwstępna Apartament o powierzchni 62,34 mkw składający się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wazów,Zielona Góra

300 000 zł52 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dla rodziny, położone na parterze bloku z cegły na os. Wazów. Mieszkanie zacisznie położone, wewnątrz osiedla, jasne i funkcjonalne, z 2 balkonami od południa i wschodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morelowa

Morelowe,Zielona Góra

275 000 zł38 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 37,50 m2, zlokalizowane przy ulicy Morelowej w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zacisze,Zielona Góra

358 000 zł52 m² 6 885 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne 2- pokojowe mieszkanie na osiedlu Zacisze. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Morelowa

Morelowe,Zielona Góra

249 000 zł28 m² 8 893 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż urocza kawalerka 28 m2, morelowa, zielona Góra Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną okazję zakupu uroczej kawalerki o powierzchni 28 m2, usytuowanej na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Przyjaźni,Zielona Góra

485 000 zł85 m² 5 724,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie, w niskim bloku na osiedlu przyjaźni Duże mieszkanie o powierzchni 84,73m2 z oknami wychodzącymi zarówno na wschód jak i zachód. Fantastycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zielona Góra,lubuskie

319 000 zł62 m² 5 187 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo słoneczne, 3- pokojowe mieszkanie do remontu na osiedlu Batorego. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cyryla i Metodego

Zielona Góra,lubuskie

319 000 zł37 m² 8 529 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo klimatyczne, słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie przy ul. Cyryla i Metodego w Zielonej Górze. Osiedle bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Studzianki

Zielona Góra,lubuskie

355 000 zł45 m² 7 906,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

mieszkanie przy ul.Studzianki w spokojnym miejscu, w pobliżu komisariat policji, bank PKO, sklepy blisko centrum. Pierwsze piętro blok jednoklatkowy 20 rodzin, spokój i czystość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - nowoczesny 2-pokojowy, umeblowany apartament W zielonej górze Komfortowy apartament o powierzchni 45mkw, na który składają się aneks kuchenny połączony z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowy 2 pokojowy apartament W wysokim standardzie położony W centrum Do wynajęcia apartament położony na pierwszym piętrze niskiego budynku z widną z 2022roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellonki

Czarkowo,Zielona Góra

490 000 zł52 m² 9 372,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowe do zamieszkania 3 pok na anny jagiellonki Do sprzedania 3pokojowy lokal mieszkalny położony na czwartym piętrze budynku wyposażonego w nowoczesną windę. Inwestycja zrealizowana przez Budnex.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piastowskie,Zielona Góra

1 500 zł30 m² 50,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta zablokowana! do wynajęcia słoneczna, wygodna kawalerka o pow. 29,8 m2. z balkonem i osobną kuchnią dla singla lub pary. Mieszkanie po remoncie, pachnące świeżością. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellonki

Czarkowo,Zielona Góra

490 000 zł52 m² 9 372,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pok gotowe do zamieszkania W nowym bloku Do sprzedania 3pokojowy lokal mieszkalny położony na drugim piętrze budynku wyposażonego w nowoczesną windę. Inwestycja zrealizowana przez Budnex.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Godlewskiego

Zielona Góra,lubuskie

410 000 zł44 m² 9 230,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Witam. Posiadam na sprzedaż mieszkanie położone na drugiej kondygnacji w klatce schodowej "2b" budynku oznaczonego numerem 2ab na 1 piętrze w Zielonej Górze przy ul. Z. Godlewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Piastowskie,Zielona Góra

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępna od zaraz, wyposażona kawalerka W niskim bloku - 3 piętro ul. Wiśniowa Do wynajęcia kawalerka z balkonem położona na 3 piętrze 4 piętrowego budynku z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydza-Śmigłego

Zielona Góra,lubuskie

225 000 zł29 m² 7 668,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczna kawalerka z balkonem na sprzedaż na ul. Rydza Śmigłego w spokojnym sąsiedztwie z widokiem na park. Całkowicie urządzona z odnowionym salonem i oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Łężyca

Łężyca,Zielona Góra

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia - atrakcyjny, 2-pokojowy apartament -łężyca Piękny apartament o powierzchni 43mkw, składający się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym,pokoju,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jędrzychów

Jędrzychów,Zielona Góra

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowany i wyposażony 3 pokojowy apartament Do wynajęcia apartament położony na pierwszym piętrze niskiego budynku w zabudowie szeregowej. Mieszkanie o powierzchni ok.71m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Morelowe

Morelowe,Zielona Góra

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu morelowym Słoneczne mieszkanie o powierzchni 46 mkw składające się z przestronnego pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Zielona Góra

2 600 zł81 m² 32,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże 3 pokoje mieszkanie na drugim piętrze Z klimatyzacją os. Leśne oferta tylko U nas W biurze! Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 81m2 na drugim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 800 zł59 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowo powstały blok mieszkalny w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spawaczy

Zastalowskie,Zielona Góra

229 000 zł29 m² 7 979,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka 28,7m2/ 3piętro osiedle zastalowskie Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku, położone przy ulicy Spawaczy. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zielona Góra,lubuskie

1 950 zł58 m² 33,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- miejsce zapewniające spokój I ciszę - Mieszkanie położone na parterze w niskim bloku z 2005 roku. W otoczeniu lasy, parkingi, plac zabaw, ścieżki rowerowe, technikum budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plater

Zielona Góra,lubuskie

430 000 zł44 m² 9 820 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż gustowny apartament z komórką lokatorską w bardzo dogodnej lokalizacji. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Świeżo wykończone, umeblowane mieszkanie - wystarczy wejść i zamieszkać. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku z 2022 roku przy ul. Nowej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krośnieńska

Łużyckie,Zielona Góra

240 000 zł36 m² 6 593,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Zadbane mieszkanie, do remontu, położone na trzecim piętrze w wieżowcu. Blok po termomodernizacji położony prawie w centrum miasta. - układ pomieszczeń: duży ustawny pokój z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krasickiego

Zielona Góra,lubuskie

1 650 zł26 m² 64,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjna, wyremontowana kawalerka z dużym balkonem. Lokal jest położony przy ul. Ignacego Krasickiego w okolicy parku Piastowskiego , blisko centrum handlowego Focus Park oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czarkowo

Czarkowo,Zielona Góra

2 400 zł48 m² 49,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe trzypokojowe mieszkanie w pełni wyposażone. Świetna lokalizacja, nowy blok z windą, zagospodarowane osiedle. Mieszkanie położone na 4 piętrze, a z okien piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Braniborskie,Zielona Góra

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i zadbane mieszkanie położone na I piętrze wieżowca na os. Braniborskim. Budynek odsunięty od ulicznego zgiełku, ze spokojnym i kameralnym sąsiedztwem. Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąska

Morelowe,Zielona Góra

520 000 zł63 m² 8 253,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament Villa Focus w ścisłym centrum. Mam do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow 63 m2 taras 8m2 Składa się z : salonu z dużym aneksem kuchennym sypialni sypialni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Zielona Góra,lubuskie

327 000 zł48 m² 6 784,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu unikalne okazje inwestycyjne w Zielonej Górze! Oferujemy przestronne, w pełni umeblowane mieszkania 3-pokojowe, będące gotowym projektem inwestycyjnym. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

242 000 zł30 m² 8 067 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż stylową 2 pokojową kawalerkę z wyposażeniem na Władysława IV w Zielonej Górze. Nieruchomość znajduje się na 6.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij