dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Zielona Góra - Oferty sprzedaży i najmu

153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

153 ogłoszenia

799 000 zł67,74 m² 11 795,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe, jasne, ustawne mieszkanie Z dwoma tarasami W nowym apartamentowcu przy ulicy piaskowej super lokalizacja - centrum miasta Nieruchomość o pow. 67,74m2 (w tym 3,98m2 skrytka.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł36,50 m² 8 082,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo jasne i ciepłe mieszkanie 2 pokojowe położone na IV piętrze w bloku z cegły przy ul. Ogrodowej. Układ pomieszczeń (przedstawiony na rzucie) Ustawny i jasny pokój dzienny (od.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł42 m² 9 976,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Top lokalizacja w Zielonej Górze | 3 pokoje | 42 m | Balkon | Niskie koszty Są mieszkania, które po prostu "są" i są takie, w których dobrze się żyje. To jest właśnie ten drugi.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł55,26 m² 10 314,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzypokojowe mieszkanie W nowym budownictwie Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze niskiego budynku położonego na osiedlu Źródlanym, przy ulicy Rzeźniczaka. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie umeblowane, ul. Węgierska

Zielona Góra,lubuskie

355 000 zł36,40 m² 9 752,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 36,4 m | duża kuchnia | balkon | winda | Zielona Góra Na sprzedaż funkcjonalne gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 36,4 m , położone na 6. piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł47,60 m² 8 592,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, ciepłe i ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,60 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku zlokalizowanego przy ul. Energetyków. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,91 m² 7 266,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Krzywoustego 16 W zielonej górze. Jeśli zależy Ci na mieszkaniu położonym w ścisłym centrum miasta, ale w ustronnym miejscu i w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł37 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie 37 m2 - ul. Ptasia, zielona Góra Zapraszamy do zakupu jasnego i ustawnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 37 m2, położonego na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł60,40 m² 7 731,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Zacisze przy ul. Agrestowej położony jest na czwartym piętrze, co gwarantuje prywatność i ciszę. W całym mieszkaniu instalacja elektryczna miedziana,.

Szczegóły ogłoszenia

454 000 zł56,90 m² 7 978,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie wykonanym w 2024 roku, zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Sikorskiego 41 w Zielonej Górze 600m od ścisłego Centrum. Na.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł61,30 m² 11 990,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

4 kąty Nieruchomości prezentują wyjątkowy klimatyzowany apartament w sercu miasta - nowoczesność, komfort i doskonała lokalizacja zaledwie 10 minut spacerem od starówki. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł81,59 m² 8 812,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra Na sprzedaż własnościowe mieszkanie z rynku wtórnego o powierzchni 81,59 m , zlokalizowane w zadbanym bloku z 2008 roku. Parter / 4.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł77 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

77m2 ustawnego mieszkania + piękny zadrzewiony ogród + ogromna piwnica + pomieszczenia na strychu + garaż i dodatkowe miejsce postojowe na terenie posesji. Zaciszna uliczka blisko centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł48,30 m² 7 619 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe położone w samym Centrum Zielonej Góry przy ul. Chopina. Budynek wybudowany w połowie lat 60 tych z cegły, częściowo ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł53,50 m² 10 280,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Stylowy apartament w kamienicy blisko centrum miasta z własnym ogródkiem - idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i elegancji w sercu miasta. Ten atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 108 zł61,82 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

B i u r o 4 kąty N I E R U C H O M O Ś C I ma przyjemność zaprezentować apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany na osiedlu Śląskim, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m , położone na parterze w bloku po termomodernizacji z nową windą przy ul. Powstańców Warszawy w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 910 zł80,46 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

572 900 zł67,40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie + wykończenie pod klucz | Bez pcc | Łężyca | 3 pokoje | Winda Szukasz nowego mieszkania, ale nie chcesz przechodzić przez stres remontu, szukania ekip i pilnowania prac? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

39 900 zł16 m² 2 493,75 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Miejsce postojowe w hali garażowej 39900 zł. ul. Łężyca - Inwestycyjna 2 Zielona Góra Na sprzedaż miejsce postojowe nr 26 w hali garażowej w budynku przy ul. Łężyca - Inwestycyjnej 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

399 000 zł38,63 m² 10 484,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Grądzka Nieruchomości Kameralne mieszkanie w otoczeniu zieleni | Przysiółek Rybno | granica Zielonej Góry Grądzka Nieruchomości prezentuje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł81,90 m² 8 290,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 81,9 m , położone na 3 piętrze w budynku z windą, zlokalizowane przy ul. Węgierskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 297 zł36,53 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ruszył II etap sprzedaży nowoczesnych mieszkań zlokalizowanych przy Dolinie Gęśnika w Zielonej Górze jednej z najbardziej cenionych, zielonych części miasta. To wyjątkowe miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Szlachecka

Zielona Góra,lubuskie

530 000 zł40,30 m² 13 151,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zawieja nieruchomości przedstawia: 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40,3mkw składa się: -pokój dzienny z aneksem pow. 20,90mkw -sypialnia pow. 11,40mkw; -łazienka z wc pow. 4,0mkw -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł55,40 m² 7 563,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Umeblowane trzypokojowe mieszkanie W centrum miasta Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze kamienicy położonej w centrum miasta. W mieszkaniu pozostaje umeblowanie oraz sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 300 zł67,40 m² 8 624,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje w nowym budynku | 67,4 m | Łężyca, zielona Góra | od zaraz | komórka lokatorska w cenie Nowe budownictwo w Zielonej Górze nie musi kosztować 10 000 pln za metr. Ten lokal.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł43,65 m² 11 912,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone na 3 piętrze nowego apartamentowca położonego przy ul. Zdrojowej. Na powierzchni 43,65m2 rozmieszczono aneks kuchenny połączony z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł44,90 m² 10 222,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego na oś słonecznym wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł39 m² 14 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa oferta! Przedstawiamy ofertę sprzedaży całkowicie nowego 2 pokojowego mieszkania. Lokal jest całkowicie wyposażony i umeblowany. Wszystko co znajduje się w mieszkaniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł69,56 m² 11 860,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny apartament 3 pokojowy o powierzchni ok. 70 m2 z usytuowane na parterze niskiego apartamentowca z 2024 roku w dzielnicy- jędrzychów w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł112,60 m² 7 095,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego - 112,6 m , gotowe do zamieszkania! Oferty o podobnym standardzie i lokalizacji pojawiają się na rynku stosunkowo rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90,40 m² 6 626,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Duże trzypokojowe mieszkanie W centrum miasta Duże, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej w centrum miasta. Kamienica po remoncie dachu, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł179,39 m² 13 099,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Tylko w biurze prospace Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w Zielonej Górze. Na niemalże 180m2 znajduje się 7 pokoi, 2 łazienki oraz sauny i domowa strefa spa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł17,90 m² 9 441,34 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Grądzka Nieruchomości Mikrokawalerka 17,90 m | ul. Osadnicza | Zielona Góra Grądzka Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulną mikrokawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł60,70 m² 8 879,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Pomorskim w Zielonej Górze zostało stworzone z myślą o codziennym komforcie - szczególnie dla rodzin z dziećmi, które cenią funkcjonalny układ,.