dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Zielona Góra - Oferty sprzedaży i najmu

371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

371 ogłoszeń

375 000 zł37,20 m² 10 080,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Gotowe do zamieszkania: 2 pokoje w stylu prowansalskim - Zielona Góra, ul. Agrestowa Szukasz mieszkania, w którym po prostu położysz swoje rzeczy i zaczniesz cieszyć się nowym domem? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41,50 m² 13 975,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 41,5 m | parter Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone na parterze dwukondygnacyjnego budynku przy ul. Lisa.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł40 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36 m z dodatkową antresolą sypialnianą (ok. 4 m ), zlokalizowane na parterze klimatycznej kamienicy w samym sercu miasta, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł118,44 m² 6 332,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie na osiedlu Malarzy w Zielonej Górze. Oferta tylko W metrohouse! Mieszkanie stanowi część domu i znajduje sie na I piętrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

399 000 zł38,63 m² 10 484,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Grądzka Nieruchomości Kameralne mieszkanie w otoczeniu zieleni | Przysiółek Rybno | granica Zielonej Góry Grądzka Nieruchomości prezentuje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46,60 m² 7 918,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na parterze wieżowca przy ulicy Leopolda Okulickiego w Zielonej Górze. Lokal ma dwustronny układ, co zapewnia dobre doświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zielona Góra, 2 pokoje, wynajmę, nowe budownictwo, 54 m2, 3000 zł miesięcznie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ul.Zamoyskiego na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł50,20 m² 7 768,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie do remontu | ul. Dolna | blisko uczelni | 50,5 m Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,5 m , położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku przy ul. Dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,74 m² 11 795,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe, jasne, ustawne mieszkanie Z dwoma tarasami W nowym apartamentowcu przy ulicy piaskowej super lokalizacja - centrum miasta Nieruchomość o pow. 67,74m2 (w tym 3,98m2 skrytka.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł78,50 m² 8 025,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie na sprzedaż, zielona Góra - Jędrzychów! Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w Zielona Góra - Jędrzychów o powierzchni 78,5 m , idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł46,90 m² 12 046,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Komfortowe 2 pokoje z dużym tarasem | świetna lokalizacja | Zielona Góra | Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 46,88 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł90 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga! Wyjątkowa inwestycja! Do sprzedaży udział we własności atrakcyjnie zlokalizowanej nieruchomości w bliskich okolicach centrum Zielonej Góry. Uwaga! Nieruchomość w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł69 m² 6 811,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dom oferuje mieszkanie znajdujące się w centrum miasta. Na 69 mkw rozmieszono przedpokój , 3 duże pokoje , kuchnię i łazienkę wraz z wc. Na podłogach znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł55,70 m² 11 131,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w nowoczesnej i spokojnej części Zielonej Góry. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł104 m² 9 413,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowe mieszkanie 104 m | nowe budownictwo | ul. Urocza | stan deweloperski oferta tylko W biurze prospace! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z poddaszem użytkowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,30 m² 11 945,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,3 m , położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu z 2022 roku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł119,48 m² 7 532,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowy dwupoziomowy apartament os. Zdrojowe Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 119,48m2 w skład której wchodzą: parter: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł49,90 m² 10 420,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne 3 pokoje z dużym balkonem i widokiem na las | Jędrzychów Na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone na 1. piętrze nowoczesnego, niskiego budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł55,20 m² 8 496,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku. Balkon i widok na las! Na powierzchni 55,20m2 rozmieszczono: - salon z wyjściem na balkon, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł36,70 m² 9 400,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przytulna kawalerka na Osiedlu Zacisze w Zielonej Górze - idealne miejsce dla Ciebie! Oferujemy jasną i słoneczną kawalerkę o powierzchni 36,70 m , która spełni oczekiwania osób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Zielona Góra,lubuskie

355 000 zł40,40 m² 8 787,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 40,40 m2 położone w zadbanej , zabytkowej kamienicy w samym centrum Zielonej Góry, przy ul. Reja. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł60,40 m² 7 731,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Zacisze przy ul. Agrestowej położony jest na czwartym piętrze, co gwarantuje prywatność i ciszę. W całym mieszkaniu instalacja elektryczna miedziana,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł104 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rodzinny dwupoziomowy Apartament | 104 m prywatności | 4 pokoje I plus 2 miejsca parkingowe Zielona Góra - Jędrzychów Są mieszkania, w których się mieszka. I są takie,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł57 m² 7 701,75 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na parterze ocieplonego bloku centrum, w Zielonej Górze - w samym sercu kampusu Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł64,01 m² 10 607,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokoje | 64,01 m | 1 piętro | balkon | gotowe do zamieszkania | Zielona Góra, ul. Anny Jagiellonki Parametry nieruchomości: powierzchnia: 64,01 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Rynek:.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł48,30 m² 7 619 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe położone w samym Centrum Zielonej Góry przy ul. Chopina. Budynek wybudowany w połowie lat 60 tych z cegły, częściowo ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Szlachecka

Zielona Góra,lubuskie

530 000 zł40,30 m² 13 151,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zawieja nieruchomości przedstawia: 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40,3mkw składa się: -pokój dzienny z aneksem pow. 20,90mkw -sypialnia pow. 11,40mkw; -łazienka z wc pow. 4,0mkw -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł39 m² 9 484,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Osiedle Pomorskie, zielona Góra Oferuję świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,6 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł47,40 m² 8 966,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Zielonej Górze. Z okien i balkonu roztacza się piękny widok na panoramę miasta i Wzgórza Piastowskie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł39,30 m² 9 412,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego na oś pomorskim wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł72,50 m² 10 689,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,5m2 zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu przy ul. Szlacheckiej. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58,60 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Profi Nieruchomości pośredniczy w wynajmie mieszkania o powierzchni ok 59m2 w Zielonej Górze. Mieszkanie przyjazne zwierzętom Super miejsce na mapie Zielonej Góry- centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł61,30 m² 11 990,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

4 kąty Nieruchomości prezentują wyjątkowy klimatyzowany apartament w sercu miasta - nowoczesność, komfort i doskonała lokalizacja zaledwie 10 minut spacerem od starówki. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł79,60 m² 14 434,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartamenty inwestycyjne w sercu Zielonej Góry Na sprzedaż oferujemy nowoczesne apartamenty w prestiżowej lokalizacji - przy al. Niepodległości, w bezpośrednim sąsiedztwie deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,90 m² 9 432,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 3 pokojowego na oś pomorskim wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61,90 m² 8 885,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje | 61,9 m | balkon z widokiem na las | 1 piętro | Os. Pomorskie Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,9 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Zielona Góra,lubuskie

2 400 zł41,70 m² 57,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41,7 m , położone na parterze domu w zabudowie szeregowej w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Zielonej Góry. Zaledwie 550 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł71,36 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Zielonej Górze na ulicy Obywatelskiej- dominopark. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł77 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

77m2 ustawnego mieszkania + piękny zadrzewiony ogród + ogromna piwnica + pomieszczenia na strychu + garaż i dodatkowe miejsce postojowe na terenie posesji. Zaciszna uliczka blisko centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

624 999 zł51,60 m² 12 112,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie W nowym budownictwie kupujący nie płaci 2% pcc Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze budynku położonego na nowo powstającym osiedlu Leśny Dwór - przy.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł53 m² 9 226,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - Zielona Góra - ul. Mrągowska / Osiedle Mazurskie 52,90 m Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości. Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości d&k Nieruchomości oferuje na.