dowolna

Nieruchomości Zielona Góra - Oferty sprzedaży nieruchomości

892 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

892 ogłoszenia

750 000 zł118,44 m² 6 332,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie na osiedlu Malarzy w Zielonej Górze. Oferta tylko W metrohouse! Mieszkanie stanowi część domu i znajduje sie na I piętrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł19 045 m² 15,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę numer 106/3 o powierzchni 1,9045ha położoną w miejscowości Zielona Góra-Kiełpin. Jest to działka rolna, w ewidencji gruntów oznaczona jako rvi, łiv,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Miejsce postojowe w hali garażowej 39900 zł. ul. Łężyca - Inwestycyjna 2 Zielona Góra Na sprzedaż miejsce postojowe nr 26 w hali garażowej w budynku przy ul. Łężyca - Inwestycyjnej 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł272 m² 6 801,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 552 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z 2023 roku, położonego w Janach (zielona Góra), na dużej działce o pow. 3552 m . Nieruchomość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł47,80 m² 8 347,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje | centrum Zielonej Góry | blisko Uniwersytetu | winda | balkon Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł77,30 m² 7 891,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe, 3 pokojowe, o pow. 77,3 m2, położone na III piętrze niskiego bloku. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Przyjaźni. Na.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł92 m² 6 032,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   duże przestronne 4 pokojowe mieszaknie na sprzedaż Prezentuje bardzo duże oraz przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł69,15 m² 10 121,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   przestronne I słoneczne trzy pokoje Z ogródkiem Na sprzedaż nowoczesne trzy pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

10 201 100 zł29 146 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | strefa przemysłowa Nowy Kisielin - Zielona Góra 29 146 m | Bezpośredni dojazd | Idealna pod tsl i logistykę cena do negocjacji Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł202,45 m² 6 416,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:588 m²

! nowa niższa cena! Wyjątkowa okazja inwestycyjna i komfortowe miejsce do zamieszkania! Ta atrakcyjna oferta z pewnością przyciągnie uwagę osób poszukujących funkcjonalnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł88 m² 10 102,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4 pokoje - Zielona Góra - ul. Godlewskiego Powierzchnia: 87,79 m2 Taras: ok 7 m2 Komórka lokatorska Rok budowy: 2019 r Taka oferta tylko w d&k Nieruchomości Kupujący ponosi koszt prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł58,64 m² 8 321,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze na Osiedlu Przyjaźni przy ul. Słowackiej, idealne dla rodzin oraz osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie 37 m2 - ul. Ptasia, zielona Góra Zapraszamy do zakupu jasnego i ustawnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 37 m2, położonego na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

556 000 zł64,97 m² 8 557,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   mieszkanie 4-pok. W nowym budynku W stanie developerskim! Oferuje przestronne mieszkanie o powierzchni 64,97 m2. na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 660 m² 1 807,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1660 m2 zlokalizowaną przy jednej z najbardziej ruchliwych głównych ulic miasta. Teren posiada wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł131,68 m² 5 308,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do oglądania   nowoczesny dom pod lasem W zabudowie dwulokalowej oferta bezpośrednia- 0% zakup prosto od inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł791 m² 3 666,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:558 m²

NA sprzedaż budynek użytkowy W zielonej górze przy ul. Krętej 5. Oferujemy świetną nieruchomość komercyjną w centrum Zielonej Góry, tuż przy jednej z głównych arterii miasta. Tę.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł40,40 m² 6 930,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta zarezerwowana! Bardzo ciepłe i przestronne jak na swój metraż, mieszkanie położone na III piętrze niskiego bloku z cegły, w pobliżu parku Tysiąclecia. Układ funkcjonalny:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:134 m²

Ostatnie domy przy lesie! bez prowizji I podatku 2 % pcc! Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim z ogródkiem i miejscem parkingowym gratis! Przedstawiamy Państwu nową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zadzwoń I umów się na prezentację   Rozkładowe Mieszkanie 2 pokojowe na ul. Krzywoustego oś. Tysiąclecia Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację - nie przegap tej okazji!.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł43,79 m² 13 633,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowym bloku z windą cichobieżną przy ul. Zdrojowej 31 w Zielonej Górze. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 096 m² 163,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej z wydanymi warunkami zabudowy, położonej w zielonej i spokojnej dzielnicy Zielonej Góry Zawada. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł127 m² 6 921,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 8.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Domy gotowe do sprzedaży! domy W cenie mieszkań, już od 619.000 zł. Kontynuacja osiedla - nowy etap budowy -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Tylko w naszym biurze - taka oferta! apartament W świetnej lokalizacji - zielona góra - Łężyca Oferuję do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 90,50 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł64,01 m² 10 701,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedażą 3-pokojowego mieszkania w nowym budownictwie przy ul. Anny Jagiellonki w Zielonej Górze. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł279,60 m² 7 868,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:851 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego z niezależnym, dwupokojowym mieszkaniem, położonego w Zielonej Górze na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Masz dość betonowej dżungli i skomplikowanych formalności? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 969 m , która łączy w sobie to, co najtrudniejsze do znalezienia:.

Szczegóły ogłoszenia

794 880 zł73,60 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Estio House ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, o dużej powierzchni 4- pokojowe mieszkanie, mieszczące się na 1. piętrze, w budynku oddanym do użytku w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł18 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 18 m2 zlokalizowany w Zielonej Górze na Osiedlu Morelowym. Garaż murowany z bramą drewnianą, znajduje się w kompleksie garaży, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 591 m² 257,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu do sprzedaży działkę budowlaną usytuowaną na os. Mazurskim. Jedną Z niewielu działek dostępnych obecnie na rynku W tej lokalizacji. Działka posiada pow. 1591 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 054 zł56,78 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa 3-pokojowy apartament W nowym budownictwie! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł58,61 m² 11 073,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni użytkowej 58,61 m , położone na parterze bloku z windą oddanego do użytkowania w 2016 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

> nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego < na sprzedaż duży lokal mieszkalny (90% domu) Z wieloma pomieszczeniami użytkowymi W dwulokalowym budynku mieszkalno-usługowym ul. Stary.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł197,53 m² 3 543,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:509 m²

Dom wybudowany w latach 80-tych w technologii tradycyjnej, położony na jednym ze wzniesień na osiedlu Jędrzychów. Idealne, zaciszne miejsce dla rodziny lub do wykorzystania na inne cele (hotel.

Szczegóły ogłoszenia

553 000 zł61,20 m² 9 035,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszamy do kupna rozkładowego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na popularnym, spokojnym osiedlu Zastalowskim. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie nie wymagające żadnych remontów.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł88,70 m² 8 444,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zupełnie nowe 4 pokojowe mieszkanie Z 2 miejscami parkingowymi I ogódkiem racula. Wykończone pod klucz. Mieszkanie usytuowane na piętrze dwukondygnacyjnego, dwulokalowego budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 54,51 mkw. w nowobudowanej inwestycji. Jest to kameralny, 3 piętrowy budynek, gdzie zakończenie prac zostało przewidziane.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł58,80 m² 9 676,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jesteś inwestorem - chcesz czerpać zyski z wynajmu? Ten dwupak Inwestycyjny jest właśnie dla Ciebie! sawka Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomości o powierzchni użytkowej 58,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 154 zł64,98 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży dewelopera, brak kosztów pośrednictwa! 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 659 000 zł295,30 m² 5 618,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:227 m²

Elegancki dom W zielonej górze Oferujemy Państwu przestronny, stylowy dom w zabudowie szeregowej, położony przy ul. Geodetów na zacisznym osiedlu w pobliżu lasu. Na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł84,17 m² 14 375,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 84,17 m , położony na 2 piętrze nowoczesnego, niskiego apartamentowca z windą, w prestiżowej lokalizacji przy Placu Matejki.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij