dowolna

Nieruchomości Zielona Góra - Oferty wynajmu nieruchomości

285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

68,03 zł/m²12 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal Z parkingiem, media W cenie najmu Wszystkie media wliczone są w cenę najmu! Prezentujemy do wynajęcia lokal biurowy położony w okolicy centrum miasta. Pokój o pow.11,76m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

41,43 zł/m²140 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowy, parter, parking, witryna bez barier architektonicznych Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 140 m2, idealny na usługi finansowe, medyczne, edukacyjne, kosmetyczne lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

27,21 zł/m²147 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowy, 5 pokoi, parking Do wynajęcia pomieszczenia biurowe z własnym węzłem sanitarnym i kuchnią. Usytuowane na I piętrze budynku, zajmują całą kondygnację. Rozkład: 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 700 zł150 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala 150 M2 Z rampą- centrum! Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 150 m2 z rampą. Wysokość hali w najwyższym punkcie 6m w najniższym 4,5m. Przed halą miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 300 zł25 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Pokój dla studenta I nie tylko! media W cenie! Do wynajęcia pokoje 1 os. 2 os. 3 os. Pokoje umeblowane wyposażone w lodówkę. Kuchnia, łazienka w częściach wspólnych. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

45 zł/m²72 m² 3 254 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Parter, centrum do wynajęcia! Przedstawiamy do wynajęcia atrakcyjny, odnowiony lokal położony w centrum miasta. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń/biur, recepcji/holu, korytarza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

60 zł/m²201 m² 12 060 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Nowoczesny lokal, budynek bez barier! Prezentujemy do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 201 m2. Lokal składa się z 8 pomieszczeń, serwerowni, kuchni, toalety, holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

40 zł/m²664 m² 26 576 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt biurowy bez barier, parter, parking Oferujemy do wynajęcia niezależny, parterowy budynek biurowy, w całości bez barier architektonicznych. Powierzchnia całkowita 664,40 m2. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Umeblowane biura, winda, miejsce postojowe 2 pokoje biurowe gotowe do pracy. Lokal znajduje się na IV piętrze budynku biurowego z windą. W skład lokalu wchodzą: - dwa oddzielne pokoje biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

46,15 zł/m²130 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Niezależny lokal - 130 M2- wysoki standard, parter, wejście Z ulicy Przedstawiamy do wynajęcia wyjątkowy, niezależny lokal użytkowy o powierzchni 130 m2, zlokalizowany na parterze estetycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

55 zł/m²39 m² 2 133 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Centrum, parking, media W cenie Przedstawiamy do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 38,79m2. Lokal znajduje się na I piętrze w niskim budynku w centrum miasta, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

75 zł/m²11 m² 853 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Media W cenie Do najmu lokal biurowy usytuowany w centrum Zielonej Góry. W cenie najmu ogrzewanie, woda i prąd. Do dyspozycji Najemcy toaleta i pomieszczenie socjalne znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

79,01 zł/m²40 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal Z witryną na parterze W centrum! Do wynajęcia lokal użytkowy w ścisłym centrum miasta. Przestronny, jasny, usytuowany w ciągu komunikacji pieszych. Na powierzchni 40,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

1 800 zł32 m² 55,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Elegancka, kameralna kawalerka w sercu Zielonej Góry - idealna na Twój nowy start! Zapraszamy do wynajęcia przytulnej, funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 32,20 m , usytuowanej na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

33,79 zł/m²101 m² 3 426 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowoczesny lokal biurowy Z windą Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 101,38m2, zlokalizowany w budynku z windą. Układ i standard: > 3 pokoje biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

28,79 zł/m²69 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Klimatyzowany lokal W centrum Nowoczesny budynek, winda z poziomu 0, klimatyzacja, otwarte pomieszczenie typu open space z wydzieloną kuchnią (zamykaną drzwiami przesuwnymi, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

45 zł/m²140 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy, wysoki standard, parking, winda! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal użytkowy znajdujący się w reprezentacyjnym budynku w obrębie centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

30,61 zł/m²147 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ogrzewanie W cenie najmu, węzeł sanitarny, parking! Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 147 m2. Składa się z trzech przechodnich pomieszczeń oraz własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

75 zł/m²86 m² 6 437 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowy do wynajęcia! Oferujemy do wynajęcia 5 estetycznych pokoi biurowych o powierzchni: - 14 m2; - 16,48 m2; - 19,2 2m2; - 12,80 m2; - 23,32 m2. Pomieszczenia estetyczne, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

55 zł/m²30 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Media W cenie, parking Do wynajęcia dwa przechodnie pomieszczenia biurowe w zadbanym biurowcu nieopodal centrum miasta. Do dyspozycji pokoje o powierzchni 15 m2. Toalety w częściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

29,59 zł/m²49 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal, 3 pokoje, parking! Do wynajęcia lokal biurowy na I piętrze biurowca zlokalizowany w niedalekiej odległości od centrum miasta, w strefie przemysłowej. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

32,73 zł/m²55 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

55 m2, 3 pokoje, parking! Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok. 55 m2. Lokal znajduje się w zadbanym, estetycznym budynku z parkingiem. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

57,45 zł/m²47 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Centrum, parter, witryna, klimatyzacja ogrzewanie W cenie najmu! Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 47 m2, idealny pod działalność handlową, usługową lub biurową. Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

55 zł/m²59 m² 3 245 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Media W cenie najmu, parking! Do wynajęcia trzy przechodnie pokoje biurowe w zadbanym biurowcu nieopodal centrum miasta. Do dyspozycji dwa pomieszczenia o powierzchni 15 m2 i jedno 29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

75 zł/m²16 m² 1 209 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy W centrum - media W cenie Do najmu pomieszczenie biurowe o powierzchni 16,12m2. Toaleta i kuchnia dostępne do wspólnego korzystania przez najemców. Nowoczesny, estetyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

38,79 zł/m²232 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

____obiekt biurowo-magazynowy_____ Do wynajęcia trzykondygnacyjny budynek o pow 232 mkw. Rozkład: piwnica (74 mkw.): pomieszczenie socjalne, dwa pomieszczenia magazynowe, wc; PARTER (84 mkw.): sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

65 zł/m²36 m² 2 340 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowo-gabinetowy-bez barier, media W cenie Do wynajęcia niezależny lokal użytkowy o powierzchni 36 m2, idealny pod gabinet lekarski, zabiegowy lub inną działalność medyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 125 zł45 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Boks magazynowy do wynajęcia! Do wynajęcia od zaraz boks magazynowy o pow. 45 m2. Wejście do lokalu drzwiami z poziomu zero. Przed lokalem parking oraz plac manewrowy. Dostępne media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Łężyca,Zielona Góra

2 400 zł37 m² 65,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia od zaraz mieszkanie dwupokojowe W nowym bloku Z windą! przy lesie. Spokojna rodzinna okolica. Standard: wszystkie meble i sprzęty są nowe. Kuchnia wyposażona w lodówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

70 zł/m²27 m² 1 917 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

2 pokoje - media W cenie Oferujemy do wynajęcia dwa przechodnie pokoje biurowe o pow. 14,11 m2 i 13,28 m2. Istnieje możliwość przyłączenia wody. Klimatyzacja. Koszt najmu 70 zł netto/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

63,09 zł/m²32 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Media W cenie, parter, parking, światłowód lokal bez barier architektonicznych Oferujemy do wynajęcia umeblowany (biurka, krzesła, kontenerki, regały na dokumenty), estetyczny lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

42,41 zł/m²26 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy, magazynowy, 26 M2, media W cenie! Prezentujemy do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 25,94 mkw. położony w niedalekiej odległości od centrum miasta! Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Przyjaźni,Zielona Góra

2 700 zł71 m² 38,08 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią. Mieszkanie położone jest w Zielonej Górze na osiedlu Przyjaźni w wieżowcu przy ulicy Budziszyńskiej. Znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

96,97 zł/m²16 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal W centrum, całkowity koszt najmu 1400 zł! Do wynajęcia lokal użytkowy w ścisłym centrum miasta. Wejście do lokalu z chodnika o natężonym ruchu pieszych. Przed lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 800 zł110 m² 25,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Ogrzewany magazyn, tanio! Przedstawiamy do wynajęcia kameralną przestrzeń o pow.110m2 , idealną do stworzenia miejsca na aktywność sportową lub jako funkcjonalną, ogrzewaną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

55,87 zł/m²13 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Media W cenie, blisko centrum Lokal biurowy w bliskiej odległości od ścisłego centrum Zielonej Góry. Wszystkie media wliczone są w cenę najmu! Prezentowany pokój ma powierzchnię 12,53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Czarkowo,Zielona Góra

41,43 zł/m²70 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

70 M2, parter, parking! Prezentujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 70 m2 - idealny na kosmetyczkę, fryzjera lub biuro czy gabinet - Czarkowo. Lokal składa się z : - przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

45 zł/m²37 m² 1 665 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia gabinety przygotowane do prowadzenia działalności medycznej. Prezentowany lokal składa się z dwóch pomieszczeń przechodnich 14m2 i 23m2 W ofercie posiadamy inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

57,89 zł/m²19 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Media W cenie, parking, klimatyzacja Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 19 m2. Lokal znajduje się na drugim piętrze budynku. Toalety w części wspólnej. Liczne miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

40 zł/m²92 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Media W cenie! Z parkingiem Do wynajęcia 4 pomieszczenia biurowe o łącznej pow. 92,5 mkw., usytuowane na II piętrze reprezentacyjnego budynku w Zielonej Górze. Pokoje są o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

55,39 zł/m²34 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Media W cenie lokal biurowy Z parkingiem Lokalizacja: okolice centrum; powierzchnia: 34,3 m2, dwa pokoje przechodnie, korytarz; cena najmu 55 zł netto/m2. Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalny.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij