dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Zielona Góra - Oferty sprzedaży i najmu

253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

253 ogłoszenia

900 000 zł119,48 m² 7 532,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowy dwupoziomowy apartament os. Zdrojowe Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 119,48m2 w skład której wchodzą: parter: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł49,90 m² 10 420,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne 3 pokoje z dużym balkonem i widokiem na las | Jędrzychów Na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone na 1. piętrze nowoczesnego, niskiego budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł60,40 m² 7 731,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Zacisze przy ul. Agrestowej położony jest na czwartym piętrze, co gwarantuje prywatność i ciszę. W całym mieszkaniu instalacja elektryczna miedziana,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł64,01 m² 10 607,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokoje | 64,01 m | 1 piętro | balkon | gotowe do zamieszkania | Zielona Góra, ul. Anny Jagiellonki Parametry nieruchomości: powierzchnia: 64,01 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Rynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

368 000 zł48,30 m² 7 619 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe położone w samym Centrum Zielonej Góry przy ul. Chopina. Budynek wybudowany w połowie lat 60 tych z cegły, częściowo ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł46,61 m² 8 045,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe | 375.000| Osiedle Piastowskie | Cena: 375 000 zł | Powierzchnia: 46,6 m | Piętro: 3 | Na sprzedaż prezentujemy Państwu sympatyczne, funkcjonalne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 300 zł67,40 m² 8 624,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje w nowym budynku | 67,4 m | Łężyca, zielona Góra | od zaraz | komórka lokatorska w cenie Nowe budownictwo w Zielonej Górze nie musi kosztować 10 000 pln za metr. Ten lokal.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł47,40 m² 8 966,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Zielonej Górze. Z okien i balkonu roztacza się piękny widok na panoramę miasta i Wzgórza Piastowskie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, trzypokojowy apartament z dużym tarasem (loggia ok 10 mkw), wykończony i urządzony w wysokim standardzie pod okiem architekta wnętrz w ścisłym centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58,60 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Profi Nieruchomości pośredniczy w wynajmie mieszkania o powierzchni ok 59m2 w Zielonej Górze. Mieszkanie przyjazne zwierzętom Super miejsce na mapie Zielonej Góry- centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 605 zł48,07 m² 9 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży dewelopera, brak kosztów pośrednictwa! nowa inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł64,50 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w biurze prospace Na wynajem przytulne, słoneczne mieszkanie z balkonem przy ul. Osadniczej, w niskim bloku na zadbanym osiedlu. Tuż pod blokiem Żabka, niedaleko lasy, a do.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł61,30 m² 11 990,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

4 kąty Nieruchomości prezentują wyjątkowy klimatyzowany apartament w sercu miasta - nowoczesność, komfort i doskonała lokalizacja zaledwie 10 minut spacerem od starówki. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,90 m² 9 432,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 3 pokojowego na oś pomorskim wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł61,90 m² 8 885,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje | 61,9 m | balkon z widokiem na las | 1 piętro | Os. Pomorskie Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,9 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł71,36 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Zielonej Górze na ulicy Obywatelskiej- dominopark. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł77 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

77m2 ustawnego mieszkania + piękny zadrzewiony ogród + ogromna piwnica + pomieszczenia na strychu + garaż i dodatkowe miejsce postojowe na terenie posesji. Zaciszna uliczka blisko centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 605 zł48,07 m² 9 789,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,40 m² 12 591,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Estio House prezentuje wyjątkowy apartament klasy premium ( 2 miejsca postojowe, taras, piwnica, komórka lokatorska) położony w nowoczesnym budynku z windą na zielonogórskiej Łężycy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ager nieruchomości oferuje państwu na sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe o pow 48m2 położone na 4 piętrze w niskim ocieplonym bolku na Os.Morelowym przy ul.Staffa zlokalizowanym nieopodal Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł71,30 m² 6 591,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta tylko w biurze prospace! Zapraszamy do kupna przestronnego, zadbanego i bardzo jasnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na trzecim piętrze na spokojnym, pełnym zieleni osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agrestowa

Zielona Góra,lubuskie

519 900 zł59,80 m² 8 693,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne, przsetronne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone w jednej z najbardziej pożądanych okolic. To ideana propozycja dla rodzin, par oraz osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 520 zł68 m² 8 890 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

DO sprzedania atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie. Bez podatku pcc I prowizji. Dostępne od ręki. Komórka lokatorska o powierzchni 3,49 m kw gratis Nasza firma zajmuje się również remontami.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł64 m² 10 609,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Eleganckie 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | 64 m | Nowe osiedle | Zielona Góra - ul. Anny Jagiellonki Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 155 zł63,95 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ruszył II etap sprzedaży nowoczesnych mieszkań zlokalizowanych przy Dolinie Gęśnika w Zielonej Górze jednej z najbardziej cenionych, zielonych części miasta. To wyjątkowe miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 100 zł67 m² 9 359,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| z adzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   oferta bezpośrednia brak opłat za pośrednictwo -0% 3- pokojow E Z tarasem W apartamentowcu!.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł51,30 m² 11 988,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Eleganckie 3-pokojowe mieszkania z dużym balkonem | Os. Czarkowo | 51,30 m oraz 55,70 m2 | Winda | Bez pcc ldk Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkania położone na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 550 zł56,90 m² 9 570,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Leśny Dwór II Zielona Góra | 3 pokoje | 56,90 m | Piętro 2 | Bez pcc Dostępność Klatka 3 Leśnego Dworu II: wyprzedana w 100%. Klatka 7: 16 z 18 lokali sprzedanych. Klatka 1 gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 578 zł61,36 m² 9 689,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

B i u r o 4 kąty N I E R U C H O M O Ś C I ma przyjemność zaprezentować apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany na osiedlu Śląskim, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 386 zł64,02 m² 9 362,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| z adzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   oferta bezpośrednia brak opłat za pośrednictwo -0% 3- pokojow E Z tarasem I ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 530 zł61,20 m² 9 502,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępność i moment zakupu Batorego Park I jest już dostępny w sprzedaży, termin odbioru grudzień 2026 r. Inwestycja jest na początku ścieżki sprzedażowej. Budnex zrealizował.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł51,30 m² 11 988,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta w biurze prospace 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Łężyca | Zielona Góra | Dostępne od zaraz! Wykończone "pod klucz" | Nowe budownictwo | Spokojna okolica wśród zieleni Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł62,77 m² 8 905,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nabywca nie pokrywa kosztów prowizji, ani podatku pcc. Przedstawiam Państwu wyjątkową, kameralną inwestycję deweloperską w dzielnicy Jędrzychów - Zielona Góra na ulicy Pinokia. Powstające.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

582 600 zł58,26 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 58.26 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 540 zł63,40 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowoczesnym, rozwiniętym osiedlu w Zielonej Górze - Łężyca. Niedaleko lasy, sklepy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł56,90 m² 10 527,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko tutaj taka oferta - nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Twoje em, oferuje do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze, przy ul. Łężyca - Ciesielska o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 326 zł59,82 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

DO sprzedania atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie. Bez podatku pcc I prowizji. Dostępne od ręki. Komórka lokatorska gratis Nasza firma zajmuje się również remontami oraz wykańczaniem mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł54,39 m² 10 277,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   pokojowy apartament Z ogródkiem na jędrzychowie! W ofercie sprzedaży posiadamy 3 -pokojow.

Szczegóły ogłoszenia

519 900 zł59,80 m² 8 693,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku na atrakcyjnym osiedlu Zacisze. Atrakcyjnie zlokalizowany blok po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 520 zł68 m² 8 890 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa przytulne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem W nowym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50,20 m² 10 936,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 50 m | wysoki parter | balkon | centrum prospace Finanse i Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,20 m , zlokalizowane na wysokim parterze.