dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Zielona Góra - Lista ofert

304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

304 ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

659 000 zł81,50 m² 8 086 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta styl życia W centrum miasta + potencjał inwestycyjny Profi Nieruchomości prezentuje dwupoziomowy lokal o powierzchni 81,5 m+ 2,4m2 powierzchni przynależnej. Położony we.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł85 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Zielona Góra - Centrum, ul. Tadeusza Zawadzkiego Zośki Przestronne 5-pokojowe mieszkanie | 85 m | balkon | duża piwnica Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł46,30 m² 7 883,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga! nowa, niższa cena! Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46,3 m2 położone na III piętrze w bloku IV piętrowym przy ul. Podgórnej. W mieszkaniu: przestronny salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł31,40 m² 9 076,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Kawalerka na parterze niskiego bloku przy ulicy Rydza Śmigłego w Zielonej Górze. Osiedle Łużyckie charakteryzuje się doskonałą infrastrukturą handlowo-usługową, generalnie wszystko czego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

297 500 zł28,70 m² 10 365,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 28,7 m , położonego w spokojnej okolicy przy ul. Spawaczy 11 - ekspozycja z okien i balkonu typu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59,54 m² 9 237,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,54 m , położone na 3 piętrze niskiego bloku bez windy, przy ul. Sokolej w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł57 m² 11 491,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piękny dwupoziomowy Apartament, położony w zielonym zakątku Zielonej Góry. Umeblowany, gotowy do zamieszkania! Funkcjonalny układ, ergonomiczne zaaranżowanie pomieszczeń, nowoczesne wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł51,20 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   przestronne 3-pokojowe mieszkanie 52mkw ul. Władysława IV idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka usytuowana na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Wyposażona, gotowa do wprowadzenia się! Dostępna od 1.06.2026! UKŁAD: SALON z balkonem +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 530 zł61,20 m² 9 485,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępność i moment zakupu Batorego Park I jest już dostępny w sprzedaży, termin odbioru grudzień 2026 r. Inwestycja jest na początku ścieżki sprzedażowej. Budnex zrealizował.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,50 m² 11 973,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Urokliwy apartament o powierzchni 37,5 m2 w samym centrum Zielonej Góry. Tego miejsca nie definiuje sam metraż. Definiuje je światło wpadające przez ogromne łukowe okna, wysokość wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł49,70 m² 7 826,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 49,70m2 zlokalizowane na Osiedlu Pomorskim. Budynek zarządzany przez Wspólnotę Mieszkaniową. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

575 280 zł61,20 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego mieszkania, ale nie chcesz przechodzić przez stres remontu, szukania ekip i pilnowania prac? Ta oferta została stworzona właśnie z myślą o Tobie! *oferta dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł66,21 m² 10 421,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe i przestronne mieszkanie 3 pokojowe z dwoma balkonami i komórką lokatorską, usytuowane na II piętrze bloku na osiedlu Zdrojowym w Zielonej Górze. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50,20 m² 7 749 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Podpisana umowa przedwstępna! ager nieruchomości oferuje na sprzedaż Ciekawe Ustawne mieszkanie 3 pokojowe o pow 50,2m2 położone na 1 piętrze w niskim zadbanym bloku po termomodernizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,66 m² 8 199,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertę sprzedaży mieszkania położonego w centrum Zielonej Góry przy ul. dr. Pieniężnego. Budynek ma własne wewnętrzne podwórze przeznaczone na parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku w 2025 roku zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

465 900 zł52,20 m² 8 925,29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z piwnicą po przeprowadzonym kapitalnym remoncie położone na Osiedlu Pomorskim. Lokal znajduje się na 8 piętrze w bloku z windą. Teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zadzwoń I umów się na prezentację   Rozkładowe Mieszkanie 2 pokojowe na ul. Krzywoustego oś. Tysiąclecia Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację - nie przegap tej okazji!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 520 zł68 m² 8 890 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

DO sprzedania atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie. Bez podatku pcc I prowizji. Dostępne od ręki. Komórka lokatorska o powierzchni 3,49 m kw gratis Nasza firma zajmuje się również remontami.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,40 m² 12 591,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Estio House prezentuje wyjątkowy apartament klasy premium ( 2 miejsca postojowe, taras, piwnica, komórka lokatorska) położony w nowoczesnym budynku z windą na zielonogórskiej Łężycy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Lisia

Zielona Góra,lubuskie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m2 usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku w 2022 roku zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł51,60 m² 11 918,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedażą 3-pokojowego mieszkania w nowym budownictwie na prestiżowym osiedlu Leśny Dwór przy ul. Szlacheckiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40,24 m² 52,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku zlokalizowanym przy ul. Rzeźniczaka. Układ: salon z balkonem + aneks kuchenny sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł83 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Starannie i luksusowo wykończony apartament z widokiem na Dolinę Gęśnika usytuowany na pierwszym piętrze niskiego apartamentowca przy ul. Strumykowej (osiedle Zdrojowe w Zielonej Górze).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46,97 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże wygodne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem i z komórką lokatorską położone na parterze w nowym apartamentowcu na os. Viniarnia, usytuowanym blisko ścisłego centrum Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,84 m² 8 340,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji ? Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie opowierzchni 47,84 m , położone przy ul. Wypoczynek - w miejscu,które łączy bliskość parku.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł48,30 m² 8 902,69 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż W pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Osiedle pomorskie 4e W zielonej górze. To jest mieszkanie po generalnym remoncie, pachnące świeżością i oferujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł51,60 m² 11 918,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6m2 położone na drugim piętrze. Lokal znajduje się w kameralnej inwestycji w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł48,64 m² 7 709,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ager Nieruchomości prezentuje interesujące mieszkanie 2 pokojowe, położone na 5 piętrze wysokiego bloku, na Osiedlu Pomorskim. Mieszkanie jasne, rozkładowe, dwustronne, okna wychodzące na południe.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł64,01 m² 10 701,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedażą 3-pokojowego mieszkania w nowym budownictwie przy ul. Anny Jagiellonki w Zielonej Górze. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,91 m² 7 266,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Krzywoustego 16 W zielonej górze. Jeśli zależy Ci na mieszkaniu położonym w ścisłym centrum miasta, ale w ustronnym miejscu i w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł31,10 m² 14 115,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, elegancko wykończone mieszkanie 31,10 m z dużym tarasem | Osiedle Leśny Dwór ldk nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 31,10 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ager nieruchomości oferuje na sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe o pow.38m2 położone na parterze w niskim odnowionym bloku po termomodernizacji na Os.Piastowskim przy ul.Zawadzkiego. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 550 zł56,90 m² 9 570,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Leśny Dwór II Zielona Góra | 3 pokoje | 56,90 m | Piętro 2 | Bez pcc Dostępność Klatka 3 Leśnego Dworu II: wyprzedana w 100%. Klatka 7: 16 z 18 lokali sprzedanych. Klatka 1 gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 751 zł54,51 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 54,51 mkw. w nowobudowanej inwestycji. Jest to kameralny, 3 piętrowy budynek, gdzie zakończenie prac zostało przewidziane.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,80 m² 8 347,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje | centrum Zielonej Góry | blisko Uniwersytetu | winda | balkon Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Sawka Nieruchomości oferuje do wynajęcia, umeblowaną kawalerkę o powierzchni użytkowej 30,00 m2, zlokalizowaną przy ulicy Skrajnej w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38,60 m² 12 694,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe| 2 pokoje| 38,60 m | balkon| winda| klimatyzacja| gotowe do zamieszkania Zielona Góra - Łężyca | ul. Ciesielska Parametry nieruchomości: powierzchnia: 38,60 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 /.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie. Mieszkanie o pow. 30,0 m2 znajduje się na II piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Cyryla i Metodego. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska na.

Szczegóły ogłoszenia

450 990 zł52,20 m² 8 639,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Lokalizacja: zielona Góra, osiedle Pomorskie Oferujemy na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,20 m , położone na 8. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij