dowolna

Nieruchomości Zielona Góra - Oferty wynajmu nieruchomości

285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:44

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Bohaterów Westerplatte 21, zielona Góra Powierzchnia uż.: 851,81 m Liczba pomieszczeń: 44 Grunt: dz. ewid. nr 101 oraz 100/2 o pow. 2 150 m Cena: 24,60 zł/m2 Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro City Invest ma do zaoferowania świeżo wykończone mieszkanie do wynajęcia 40 m2 w nowym budownictwie osiedle zacisze Mieszkanie w pełni wyposażone i klimatyzowane nowe -wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   lokal użytkowy W centrum miasta W ofercie wynajmu posiadamy lokal użytkowy o pow. 8 0 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal do wynajęcia w sercu Zielonej Góry - deptak! Oferta bez prowizji! Od 12 lat funkcjonuje tu salon fryzjerski, istnieje możliwość przejęcia części wyposażenia i umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

44,50 zł/m²95,11 m² 4 232 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sawka Nieruchomości prezentuje lokal biurowy - usługowy o charakterze loftowym z antresolą: - powierzchnia pomieszczenia głównego 58,35 m 2 z antresolą (29,68 m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²16 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

DO wynajęcia pomieszczenia biurowo - usługowe. Do wynajęcia biuro o powierzchni 16 m2, na terenie zamkniętego kompleksu przemysłowego. Przy budynku duży parking - możliwość wjazdu samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

46,22 zł/m²119 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 119m2 położony w Zielonej Górze przy ul. Jedności Robotniczej. Wejście od ulicy, drugie od zaplecza, witryna. Lokal składa się z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2 pokojowe mieszkanie wraz Z miejscem postojowym I komórką lokatorską zlokalizowane na osiedlu leśny dwór ul. Szlachecka Oferujemy Państwu gustownie zaaranżowany, jeszcze przez nikogo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe opłaty miesięczne 2500 zł dodatkowow prąd I woda wg. Zużycia. Do wynajęcia bardzo atrakcyjna, przestronna kawalerka o powierzchni ok. 50 m2 usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł15 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do wynajęcia: miejsce postojowe w hali garażowej Lokalizacja:ul. Anny Jagiellonki 4, zielona Góra Miejsce znajduje sięw hali garażowej nowoczesnego budynku. Wjazd do garażu odbywa się przez bramę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie przyjazne zwierzętom o powierzchni 32 m , położone na parterze w spokojnej i zielonej części Zielonej Góry - Łężycy.

Szczegóły ogłoszenia

290 zł32 m² 9,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do wynajęcia podwójne miejsce postojowe nr 31 zlokalizowane w hali garażowej nr 3 w nowym apartamentowcu przy ul. Lisiej. Całkowity koszt najmu 290zł Kaucja za pilota 200zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka usytuowana na IV piętrze w budynku zlokalizowanym na Osiedlu Łużyckim. Mieszkanie dostępne od zaraz! układ: 1. Pokój 2. Kuchnia 3. Łazienka 4. WC 5. Przedpokój koszty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Pierwsze 3 miesiące bez opłat dla właściciela! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia kompleks powierzchni handlowo- usługowych zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł131,44 m² 19,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Sawka Nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronny, jednopoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 131,44 m2, położony w atrakcyjnej dzielnicy Jędrzychów przy ulicy Wroniej.

Szczegóły ogłoszenia

6,73 zł/m²1 470 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wiata o powierzchni 770m2 z placem o powierzchni ok. 700m2 zlokalizowane blisko centrum w strefie przemysłowej. Doskonale wyeksponowana lokalizacja przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²24 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia pomieszczenie biurowe składające się z dwóch pokoi o łącznej powierzchni 24m2. Każdy pokój po 12m2. Lokal znajduje się w biurowcu przy ul. Westerplatte 11. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem | ul. Wypoczynek | balkon | spokojna okolica Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²536,61 m² 28 977 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sawka Nieruchomości prezentuje lokal biurowy - usługowy o charakterze loftowym: - powierzchnia pomieszczenia głównego z pięcioma toaletami, korytarzem, pomieszczeniem socjalnym oraz dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł13 500 m² 0,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia działka rolna położona w Nowym Kisielinie. Działka o powierzchni 13 500 m2. W najbliższym sąsiedztwie sady i działki rolne. Istnieje możliwość wynajęcia również.

Szczegóły ogłoszenia

29,09 zł/m²110 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 110m2 w ścisłym centrum Zielonej Góry. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych pomieszczeń. Możliwość połączenia pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 44 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku w 2024 roku zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

19 900 zł323 m² 61,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:332 m²

! najemca nie płaci prowizji dla biura! Nieruchomość wolna od 1 września 2025r. Przedstawiamy ofertę najmu kamienicy o łącznej powierzchni 323m2 zlokalizowanej w centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

47,62 zł/m²63 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy o łącznej powierzchni 63m2 na parterze, usytuowany w centrum miasta przy ulicy Dąbrowskiego. Lokal składa się z pomieszczeń o powierzchni: - biuro nr 1 - 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²48 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Greentown Nieruchomości oferuje na wynajem pomieszczenia biurowe na parterze o powierzchni 48 m2 w centrum Zielonej Góry. W lokalu dostępne są wszystkie media. Cena zawiera opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49,85 m² 48,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia W pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe W przy ul. Prostej 45a W zielonej górze. To ultranowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie na cenionym osiedlu Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł250 m² 31,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy państwu do wynajęcia obiekt handlowo-biurowo-usługowy Z windą usytuowany W centrum miasta. Przedmiotem wynajmu w oferowanej cenie jest 1 piętro. Opis: budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł337 m² 22,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wysoka hala magazynowa z pomieszczeniami biurowymi oraz zapleczem sanitarnym. Układ obiektu - magazyn składa się z 2 przyległych do siebie hal i pomieszczenia biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy do wynajęcia bardzo atrakcyjnie położoną działkę w Zielonej Górze. Działka zlokalizowana jest przy głównej arterii w mieście przy ulicy Wojska Polskiego. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Centrum medyczne na ulicy chopina - nowa nazwa dla obiektu medycznego w centrum Zielonej Góry. Klinika pod nową nazwą będzie działać od kwietnia 2026 roku. Zapraszam do kontaku firmy lub osoby.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Poszukujesz przestrzeni magazynowej najwyższej klasy w strategicznym miejscu? Mamy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia! Do wynajęcia prezentujemy imponującą halę magazynową klasy A,.

Szczegóły ogłoszenia

30,38 zł/m²395 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem atrakcyjny, solidny budynek komercyjny o dużym potencjale inwestycyjnym, usytuowany niemal w samym sercu Zielonej Góry. Ta nieruchomość, usadowiona na przestronnej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²817 m² 49 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:tak

Biuro Nieruchomości Dom oferuje do wynajmu ok 817 mkw powierzchni biurowej wraz z częścią socjalną w bardzo wysokim standardzie. Nieruchomość przeszklona i doskonale naświetlona. Biura.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł160 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala do wynajęcia od zaraz Oferujemy Państwu do wynajęcia halę magazynowo- produkcyjną o powierzchni około 160m2 usytuowaną w północnej części miasta. Obiekt znajduje się na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55,70 m² 41,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zawieja nieruchomości przedstawia: ul. Łężyca-Ciesielska, zielona Góra; mieszkanie o pow. 55,70mkw w budynku z 2022 roku; 1 piętro w budynku z windą; nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł28,50 m² 42,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia garaż/magazyn o powierzchni 28,5m2 z dwoma masywnymi blaszanymi bramami. Obiekt z przeznaczeniem pod różnego rodzaju działalność warsztatową, położony ok. 9 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zielona Góra, 2 pokoje, wynajmę, nowe budownictwo, 54 m2, 3000 zł miesięcznie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ul.Zamoyskiego na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł7 488 m² 1,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia działka o powierzchni 7488 m2 zlokalizowana w okolicy ulicy Dekoracyjnej. Działka posiada dojazd ulicą Lotników z jednej strony ulicą asfaltową z drugiej utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²488 m² 14 640 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna Zielona Góra, ul. Gorzowska Do wynajęcia hala o powierzchni 488 m , położona w Zielonej Górze przy ul. Gorzowskiej, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł157 m² 35,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

DO wynajęcia dom jednorodzinny W zielonej górze przy ul. Kasztanowej (jędrzychów). To nowoczesny dom z ogrodem i garażem, położony przy ul. Kasztanowej na Jędrzychowie w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 35m2 zlokalizowany na jednym z zielonogórskich osiedli. Sala główna ma powierzchnię 32m2, a pomieszczenie sanitarne 2,81m2.