dowolna

Nieruchomości Zielona Góra - Oferty wynajmu nieruchomości

285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 ogłoszeń

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku zlokalizowanym przy ul. Rzeźniczaka. Układ: salon z balkonem + aneks kuchenny sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal usługowo biurowy o łącznej powierzchni 116m2 Proponowana nieruchomość znajduje się na 2 piętrze biurowca z windą w samym centrum Zielonej Góry. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46,97 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże wygodne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem i z komórką lokatorską położone na parterze w nowym apartamentowcu na os. Viniarnia, usytuowanym blisko ścisłego centrum Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²113,55 m² 7 608 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sawka Nieruchomości prezentuje lokal użytkowy o charakterze loftowym: - powierzchnia pomieszczenia głównego 95,23 m2 z toaletą. - dowolna adaptacja, tj. p ełne dostosowanie powierzchni do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

100 000 zł4 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta najmu hali magazynowo- produkcyjnej Z dostosowaniem pod konkretne potrzeby najemcy istniejący obiekt zostanie przebudowany I wyposażony zgodnie Z wymogami najemcy długoterminowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal idealny do prowadzenia praktyki lekarskiej, np. gabinetów stomatologicznych - ta wyjątkowa oferta najmu czeka na Ciebie! Położony na Osiedlu Słonecznym w Zielonej Górze, ten funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   do wynajęcia pomieszczenie biurowe W ofercie lokal biurowy o powierzchni użytkowej 50m2 składajacy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji dla biura Przez pierwsze 3 miesiące bez opłat odstępnego Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 86,65m2 zlokalizowany w bryle nowego apartamentowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   do wynajęcia pomieszczenie biurowe W ofercie lokal biurowy o powierzchni użytkowej 30m2 znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Sawka Nieruchomości oferuje do wynajęcia, umeblowaną kawalerkę o powierzchni użytkowej 30,00 m2, zlokalizowaną przy ulicy Skrajnej w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

44,50 zł/m²123,37 m² 5 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sawka Nieruchomości prezentuje lokal biurowy - usługowy o charakterze loftowym z antresolą: - powierzchnia pomieszczenia głównego 78,51 m 2 z antresolą (37,78 m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,06 m² 67,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament | zacisze | klimatyzacja | wolny od zaraz Szukasz stylowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w spokojnej okolicy? Zapoznaj się z tą ofertą! Apartament ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Najemca nie płaci prowizji dla biura Posiadamy do wynajęcia lokal handlowo- usługowy w Galerii Grafitt o powierzchni 35,37m2. Lokal jest klimatyzowany z oknami na ul. Boh. Westerplatte.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie magazynowe umiejscowione w wysokich suterenach z oknami, o łącznej powierzchni 200m2 bardzo blisko ul. Kożuchowskiej. Lokal znajduje się w wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35,70 m² 53,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie do wynajęcia - łężyca ul. Ceglana Przytulne 2 pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym bloku zlokalizowanym na popularnym osiedlu. Mieszkanie położone na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Przedstawiamy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta, w samym centrum Zielonej Góry, przy ul. Staffa,.

Szczegóły ogłoszenia

92,01 zł/m²27,17 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o przeznaczeniu handlowo-usługowym o powierzchni 27,17 m2 usytuowany na parterze kamienicy w niedalekiej odległości od centrum Zielonej Góry. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie W nowym budownictwie Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze niskiego budynku położonego na osiedlu Źródlanym, przy ulicy Rzeźniczaka. Na 55,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   dwupokojowe mieszkanie Z balkonem W przylepie Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

290 zł32 m² 9,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do wynajęcia podwójne miejsce postojowe nr 32 zlokalizowane w hali garażowej nr 3 w nowym apartamentowcu przy ul. Lisiej. Całkowity koszt najmu 290zł Kaucja za pilota 200zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę najmu lokalu o łącznej powierzchni 244,70 m2 zlokalizowanego w pobliżu centrum miasta. Niezależne wejście. Do budynku w którym znajduje się oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł72,70 m² 38,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie położone w Zielonej Górze przy ulicy Strumykowej. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony. Mieszkanie zadbane, wykończone starannie i w.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²27,29 m² 1 228 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Wyremontowany lokal biurowy położony na I piętrze. Okna skierowane na stronę północną. Biurowiec oddalony tylko o 700 m od centrum miasta - budynek widoczny z głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy w swojej ofercie do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 24,91m2. Gabinet ma wspólny korytarz i pomieszczenia sanitarne z pozostałymi lokalami. Prezentowane zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagana forma najmu- najem okazjonalny Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 35m2 zlokalizowane w śródmieściu- przy ul. Fabrycznej. Istnieje możliwość dodatkowo wynajęcia przydzielonego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²150 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 150 m2 położony na I piętrze w kompleksie innych lokali w budynku wolnostojącym. Teren o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 zł80 m² 45,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 3 pokojowe do wynajęcia na oś zastalowskim Z miejscem postojowym podziemnym Najem okazjonalny u notariusza.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł140 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

Dom na wynajem dla firmy 140 m zielona góra Oferujemy do wynajęcia przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 140 m , położony w spokojnej i zielonej części Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta apartament do wynajęcia na ul. Staszica - polan Najem okazjonalny u notariusza. Zadzwoń już teraz i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł15 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia podwójne miejsce postojowe w hali garażowej nowoczesnego budynku przy ul. Moniuszki 9. Wjazd do hali bramą automatyczną zamykaną na pilota. Opłaty: -300zł odstępne dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   do wynajęcia pomieszczenia od 15M2 do 30 M2 - biurowe pomieszczenia 28 m2 - 420zł. 30 m2 - 450zł. - magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

50,91 zł/m²110 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Przedstawiamy na wynajem lokal użytkowy z dużą witryną o powierzchni ok. 110m2 położony na parterze w sąsiedztwie innego lokalu budynku wolnostojącego. Duży ruch pieszy w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , położone na parterze w budynku z windą na osiedlu Mazurskim. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na parterze idealny dla branży beauty. Doskonale wyeksponowany i łatwo dostępny lokal na parterze budynku, położonego przy głównej ulicy miasta, 700 m od centrum. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal przemysłowy magazyn / warsztat z zapleczem biurowym Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal przemysłowy idealny pod działalność magazynową, produkcyjną lub warsztatową.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł56,80 m² 33,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy na deptaku w Zielonej Górze. Mieszkanie posiada powierzchnię 56,80 m2. Układ pomieszczeń: 1) Salon,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł78,50 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta wynajmu - komfortowe mieszkanie O pow. 78,50 m.kw. W centrum zielonej góry! Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, przestrzeń i doskonałą lokalizację? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

55,33 zł/m²24 m² 1 328 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia - galeria grafitt, zielona góra oferta promocyjna! Lokal o powierzchni 24 m2, położony na piętrze w Galerii Grafitt - prestiżowym obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

okal użytkowy do wynajęcia lub sprzedaży - Centrum Zielonej Góry, ul. Reja Prezentujemy przestronny lokal o powierzchni 108 m2, położony w sercu Zielonej Góry, przy ulicy Reja - miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

41 600 zł1 600 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Hala w doskonałej lokalizacje wykończone pod zamówienie klienta. Obiekt budowany w nowoczesnej technologii, generuje niskie koszty utrzymania, z dokami załadunkowymi. Hala wraz.

Szczegóły ogłoszenia

55,50 zł/m²10 m² 555 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   do wynajęcia pomieszczenie biurowe W ofercie lokal biurowy o powierzchni użytkowej 10m2 ,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij