dowolna

Nieruchomości Zielona Góra - Oferty wynajmu nieruchomości

285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

20 zł/m²224 m² 4 473 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokal użytkowy 223,63 m2 do wynajęcia! Lokal dostępny od zaraz! Oferujemy do najmu lokal biurowy o łącznej powierzchni 223,63 m2, położony na parterze i I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Zielona Góra,lubuskie

2 500 zł53 m² 47,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pok. DO wynajęcia! ul. Moniuszki! Wolne od zaraz! Mieszkanie po remoncie. Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone w niskim bloku przy ul. Moniuszki! Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

32,61 zł/m²138 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal na parterze z parkingiem! Dostępny od zaraz! Do wynajęcia budynek wolnostojący o powierzchni 138 m2 wraz z ogrodzonym placem, który może pełnić funkcję zamkniętego parkingu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

29,09 zł/m²110 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy 110 m2 w centrum miasta! Oferta wynajmu lokalu, położonego na I piętrze budynku biurowo-usługowego. Lokal składa się z 3 przestronnych pomieszczeń biurowych oraz toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Reja

Centrum,Zielona Góra

70 zł/m²110 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego, przestronnego lokalu usługowego o powierzchni całkowitej 110m2. Nieruchomość znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obywatelska

Centrum,Zielona Góra

1 800 zł44 m² 40,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego przy ul. Obywatelskiej 25 w Zielonej Górze. Mieszkanie położone na 2 piętrze w nowoczesnym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łężyca-Ciesielska

Łężyca,Zielona Góra

2 500 zł38 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. m z balkonem, położone na 3 piętrze. Nieruchomość znajduje się w Zielonej Górze, na osiedlu Łężyca. W sąsiedztwie lasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

27,04 zł/m²311 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogrzewany magazyn w strefie przemysłowej! Magazyn do wynajęcia! Oferujemy do najmu magazyn 310,6 m2 z pomieszczeniami biurowymi, położony w północnej części miasta. Na powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Chynów,Zielona Góra

42,11 zł/m²190 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Północna część miasta! Biura do wynajęcia! Przedstawiamy do najmu lokal biurowy o powierzchni ok. 190 m2. Lokal posiada odrębne wejście i znajduje się na dwóch kondygnacjach budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

35 zł/m²135 m² 4 739 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy na parterze! Oferujemy do najmu lokal o powierzchni 135,40 m2, zlokalizowany na parterze budynku. Lokal składa się z 2 pomieszczeń biurowych, aneksu kuchennego, magazynu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

29,13 zł/m²103 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy 103 m2 do wynajęcia! Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu o łącznej powierzchni 103 m2. Lokal składa się z sali głównej, pomieszczenia magazynowego/biura, przedsionka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pełni urządzona kawalerka do wynajęcia! Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 36 m2, położona na I piętrze budynku. Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ludowa

Centrum,Zielona Góra

1 650 zł21 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki przy ul. Ludowej 13b w Zielonej Górze (nowy Zastal). Mieszkanie położone na 1 piętrze w nowoczesnym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

48 zł/m²84 m² 4 033 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowy 84 m2 na parterze! W cenie media! Atrakcyjna oferta! Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy położony na parterze budynku biurowo-usługowego, zlokalizowanego w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

42,41 zł/m²26 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Media w cenie! Lokal użytkowy do wynajęcia! Oferujemy do najmu lokal o powierzchni ok. 26 m2, położony w przyziemiu budynku biurowo-usługowego. W pomieszczeniu zamontowana umywalka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Jędrzychów,Zielona Góra

5 500 zł140 m² 39,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Apartament 5-pokojowy z garażem i miejscem postojowym! Przedstawiamy ofertę wynajmu nowego, niesamowicie przestronnego apartamentu z dwoma tarasami oraz garażem i miejscem postojowym!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osadnicza

Centrum,Zielona Góra

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32 m , położone na 4 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu z nową windą. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ludowa

Centrum,Zielona Góra

1 750 zł24 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Waszczyka

Centrum,Zielona Góra

30 zł/m²48 m² 1 440 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca/dla biura Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 48m2 zlokalizowany w bryle budynku mieszkalnego lokalizowanego przy ul. Waszczyka 1D Proponowany lokal jest idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

51,53 zł/m²25 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Media w cenie! Pomieszczenie biurowe do wynajęcia! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia lokal biurowy położony na I piętrze budynku biurowo-usługowego. Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

81,25 zł/m²16 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy do wynajęcia w ścisłym centrum miasta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne pomieszczenia biurowo usługowe znajdujący się na na deptaku w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe mieszkanie do wynajęcia! Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28 m2! Przy budynku miejsca parkingowe dla mieszkańców. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.W sypialni duże łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Zielona Góra

Centrum,Zielona Góra

2 800 zł160 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia hala magazynowo-usługowo-produkcyjna - 160 m2 W zielonej górze. Hala o wymiarach 17,2m x 9,2m z dużą bramą wjazdową o wymiarach szer. 2,87m x wys. 2,63m. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Piastowskie,Zielona Góra

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przeszklony lokal handlowo-usługowy, zlokalizowany na parterze w zadbanym budynku mieszkalno-usługowym. Doskonała ekspozycja, duże witryny. Osiedle na którym znajduje się wiele atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Podgórna

Centrum,Zielona Góra

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 150 m2 w centrum zg obok urzedu marszałkowskiego .Obecnie jest w nim prowadzona działalność handlowa , lokal do wynajecia od 1.03.26. wiecej informacji telefonicznie. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Centrum,Zielona Góra

2 600 zł46 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, gustownie urządzone mieszkanie dwu pokojowe zlokalizowana w ścisłym centrum miasta Zielona Góra w nowym bloku przy ulicy moniuszki/długa. Mieszkanie zlokalizowana na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

42 zł/m²32 m² 1 344 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

-Nieruchomości pośredniczy w wynajmie bardzo atrakcyjnego lokalu w budynku położonym w ścisłym centrum Zielonej Góry, na Placu słowiańskim. Budynek III piętrowy, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Jędrzychów,Zielona Góra

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy wyjątkową okazję - nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Jędrzychowie, z dwoma miejscami parkingowymi i dostępem do urokliwego ogródka! To niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Zielona Góra

Kaszubskie,Zielona Góra

35 860 zł1 630 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Hala produkcyjna, magazyn, socjal, biura, plac Nowo powstająca hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni użytkowej 1630 mkw - w trakcie prac wykończeniowych. Do obiektu przynależy 180 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 200 zł37 m² 59,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia! Przedstawiamy Państwu nową ofertę wynajmu mieszkania, położonego na II piętrze budynku w północnej części miasta. Mieszkanie składa się za salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Zielona Góra

Przyjaźni,Zielona Góra

51,59 zł/m²126 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Oferujemy państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal położony na osiedlu przyjaźni. Lokal posiada niezależne wejście, znajduje się na pierwszym I drugim pierze. Pomieszczenia są klimatyzowane. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego Zośki

Piastowskie,Zielona Góra

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Piastowskim. Mieszkanie o powierzchni 38m2 znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku przy ul. Zawadzkiego `zośki`. Lokal kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka bezczynszowa przy Parku Tysiąclecia! Świetna oferta! Nieruchomość położona jest nieopodal centrum Zielonej Góry, zaledwie kilka minut spacerem od Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Przyjaźni,Zielona Góra

5 500 zł126 m² 43,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:-

Oferujemy państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal mieszkalny położony na osiedlu przyjaźni. Lokal posiada niezależne wejście, znajduje się na pierwszym I drugim pierze. Pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

57,45 zł/m²47 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze! Handel, gastronomia, usługi! Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu użytkowego, położonego na parterze budynku. Lokal ma powierzchnię 47 m2. Składa się z sali sprzedażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Przyjaźni,Zielona Góra

3 000 zł77 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal mieszkalny położony na osiedlu przyjaźni. Lokal posiada niezależne wejście, znajduje się na pierwszym pierze. Pomieszczenia są klimatyzowane. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lisia

Centrum,Zielona Góra

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio - open space, o pow. 43 m2 z balkonem, w stylowym, nowym budynku przy ul. Lisiej w centrum miasta, gotowe do wynajęcia. Salon z rozkładaną sofą wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Wyszyńskiego

Przyjaźni,Zielona Góra

369 zł18 m² 20,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy państwu do wynajęcia garaż na os. Przyjaźni o pow. 17,90 m.kw.! garaż do wynajęcia od zaraz! Garaż zlokalizowany w kompleksie garaży przy ul. Wyszyńskiego. Garaż znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jedności

Centrum,Zielona Góra

53,60 zł/m²97 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

W pełni przygotowany do pracy lokal biurowy na ul. Jedności. Klimatyzacja w każdym z pomieszczeń, pełne wyposażenie. Dostępny od zaraz. Lokal posiada monitoring oraz alarm. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowacka

Zielona Góra,lubuskie

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka na parterze do wynajęcia od zaraz! Przedstawiamy ofertę wynajmu kawalerki o powierzchni 32 m2, położonej na parterze niskiego budynku przy ul. Słowackiej. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podgórna

Wazów,Zielona Góra

1 500 zł51 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania przy ul. Podgórnej 69 w Zielonej Górze. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w niskim.